Justice League Dark

(Muhsin Bayram) #21

Hobaa. R-rating almış.

http://filmratings.com/downloads/cara_rating_bulletin.pdf

(Mert) #22

(Muhsin Bayram) #23

Beklemiyordum ne yalan söyleyeyim. :smiley:

(Mert) #24

Çok önemli olduğundan değil ama havası bir başka oluyor. Filme de etkisinin olacağını düşünmek pek yanlış olmaz. Hafiften nabız yokluyorlar ne de olsa.

(Muhsin Bayram) #25

Ben baya ümitliyim bu filmden. Ortak animasyon film evreninin diğer filmlerine kıyasla çok daha üst seviye bir şey göreceğimizi hissediyorum.

(Mert) #26

Ah bir de Batman olmasa :frowning:

(Muhsin Bayram) #27

Ya hikayeye iyi yedirdikleri ve diğer karakterleri geri plana atmadıkları sürece benim için pek bir sakınca yok. Ama animasyon departmanı Batman saplantısından vazgeçmeli artık.

(Mert) #28

Şahsen benim hikaye veya diğer karakterlerin geride kalacağı konusunda bir düşüncem yok. Muhtemelen böyle bir şey yaşanmaz ama bahsettiğin Batman saplantısı için söylüyorum. Yani toplu animasyonlar haricinde kendisine özel animasyonlar bile çıkıyor. Bir noktadan sonra insanları karakterden soğutacaklar.

(Muhsin Bayram) #29

Bence, özellikle Killing Joke'tan sonra, Batman filmlerine bir ara vermeliler. Ellerinde modern Amerikan mitolojisinin en büyük karakterlerine ait destanlar varken sürekli Batman'e oynamaları can sıkıyor cidden.

(Mert) #30

Seçenekleri çok bence. Mesela bir GA/GL animasyonu iyi iş yapar. Veya yine The Kill Machine ile iyi iş çıkarabilirler. Yani artık diğer karakterlerine de biraz daha fazla şans vermeliler (Bu arada sanırım GA animasyonu görmek istiyorum :smiley: ).

(Tsuchigumo) #31

Oh be, o zaman Constantine bol bol "cunt" diyecek filmde diye umuyorum. Hiç "cunt" demezse DC animasyonları benim için bitmiştir. R rated filmde bile küfrettirmezlerse Constantine'e, ne anlamı kaldı Constantine yapmanın.

(Ömer Taşkaya) #32

Valla bende katılıyorum bu olaya . şu filmde Batman'in işi ne allasen ? Hayır alakası olmayan filme bile sokuyonuz be abi. Cidden artık biraz superman , green lantern , The flash animasyonları gelsin.
Şu son çıkan animasyonların % 80'ni batman animasyonu.

(Muhsin Bayram) #33

(Mert) #34

Aslında devamlılık göz önüne alındığında alakası var elbet. JL vs. TT animasyonu sonrasında geçiyor sonuçta. Kaldı ki direk Batman olaya sokulmayacak. Superman, Wonder Woman gibi karakterlerin konuştuğunu da görüyoruz fragmanda. Muhtemelen bir olay çıkacak, JL toplanıp bu konuyu görüşecek. Batman de JL vs. TT animasyonu sonrası bu konularda araştırma yaptığı için olaya müdahale edebilmek için ekip toplayacak gibi.

(Muhsin Bayram) #35

İlk resmi fragman yayınlandı.

(anon2512951) #36

Ben beğendim. Bu izlenir.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #37

Keşke john constantine'ni DCU yada soksalar. Film eh kalitesindeydi. Dizi de Matt Ryan olmuştu ama yinede pek tutmadı. Şöyle ihtişamıyla göremedik bi. DC de Doctor Strange gibi pozisyonda güzel gider.

(bayrak) #38

Aynen, çok mantıklı iş olur valla :ok_hand: şu animasyonun fragmanında bile nası renk katıyo, dozu yükseltiyo, DCU da kim bilir nası olurdu...

(.) #39

Her şey iyi gibi duruyor. Sadece Zatanna'nın klasik kostümü olsaydı, bence o kostümle karizmatik oluyor.

(Muhsin Bayram) #40