Justice League Dark

(Asude) #61

Batman hani doga üstü bir şeyi yok büyü yapan grupla sırıtmamıştı güzel olmus ya :grin:

(Kaan ) #62

Filmi bende şimdicik izledim gerçekten DC yine animasyonda ne kadar başarılı olduğunu göstermiş

(Kid A) #63

Dev övmüşsünüz lan. Merak ettim şimdi. The Leşşing Joke'tan sonra düzgün bir şey geldi herhalde. Ben de bakayım.

(Asude) #64

Killing joke dan sonra iyi geldi

(Sürrealist Ruedi) #65

Ya benim kabul edemediğim Batman'in JL'gine ben büyüye inanmıyorum büyüyle alakası yok demesi. Abicim sen Ra's Al Ghul'un Damadı değil misin olum büyüye sen nasıl inanmazsın.Ayrıca her tür olayın sonunda Batman'in Hmm diyişi beni rahatsız etti.

(Berk) #66

Çünkü o BATMAN :slight_smile:

(Fırat) #67

Güzeldi fakat önceki JL filmlerine göre daha sönük kaldığını düşünüyorum. Batman'in sonlara doğru hariç sadece "hımm" demek için oynatıldığını düşünüyorum. Ayrıca bu görevin sadece Batman'e değilde diğer üyelerden de bir ikisi ile paylaşılmış olma durumu bence daha güzel olabilirdi. Constantine karakterini pek tanımıyordum fakat filmle beraber ilgimi çekti. Araştırmaya başlayacağım. Bir de Superman'in arkadan Batman'e saldırısında bir ben mi korktum bilmiyorum :)

(NANANANANANA YARAMASA ADAM !) #68

(alana) #69

Her şey güzeldi ama bu film JL filmi miydi cidden? Justice League'i toplasan 10 dakika görmedik ayrıca Batman tüm film boyunca "Hmm..." demekten öte bir şey söylemedi. Constantine ve Zatanna ikilisi çok iyi olmuştu bence birde bir an villain Felix Faust olucak sandım çok korktum.... Ancak yine de beğendim, güzeldi :ok_hand:

(.) #70

Ne mükemmel ne sıkıcı, tam ortası seyredilebilir bir animasyon. Zaman kaybı olmaz.

Kendimden biliyorum, Batman'in olması DC'nin büyü evrenine yabancı olanların animasyondan kopmamasını sağlıyor. O açıdan bir yararı var. Çok figüran da değil, 2 yerde ufak ama önemli müdahaleleri oluyor, tamamen pasif yazmamışlar.

Finaldeki villian'ın motivasyonuna daha çok yer verebilirlermiş ama Constantine vs ön plana çıkarmak için üzerinde fazla durmamışlar, bir tür büyü evrenine giriş-tanıtım animasyonu olmuş. Başarılı.

(anon17803553) #71

Animasyonu sonunda izledim ve beğendim özellikle ekibin toplanması en sevdiğim kısımdı.Ana villain olarak destiny yerine başka bir villain olabilirmiş son savaş akıcı olsada bu kadar güçlü villainı zorlansalarda sonda çok kolay yendiler bu olmadı.Batman ekipte sırıtmamış her bokada karışmadığı için sıkıntı yoktu.

Genel olarak 8/10 alır.

(Sürrealist Ruedi) #72

Sizce bu Animasyon Filmi DC animasyon serisi için.

• İyi
  • Orta
  • Kötü

0oylayan

(Burak Pulat) #73

Güzeldi. Killing Joke ve JL vs Teen Titans'tan sonra öpün, başınıza koyun bence.

(Muhsin Bayram) #74

N52 evreni standartlarına göre iyi, 93'ten bu yana çıkan filmlerin tamamını göz önüne alırsak ortalama üstü.

(Dream of Gotham...) #75

Justice League Dark filmiydi zaten, Justice League'den farklı bir oluşum.

(The Red Viper of Dorne) #76

Ben de şimdi izledim güzeldi gayet ya. Özellikle Killing joke'den sonra iyi geldi

(imnotevensorry) #77

Etrigan, Deadman ve Constantine'i izlemeyi çok seviyorum. Villian haricinde çok beğendim ben :slight_smile:

Batman'i hiç kullanamamışlar ama. 'Hımm'dan başka bir şeyler de deseydi keşke.

(Dream of Gotham...) #78

Batman'in kullanılmamasına o kadar memnunum ki. Bence filmdeki misyonunu tamamladı ve köşeden küçük iyiliklere geçti. Çok mantıklıydı bu şekilde kullanım.

(imnotevensorry) #79

Eksik yazmışım ben, kullanılmayan bir karaktere göre ekranda çok gözüküyordu. Sürekli Batman'in ön planda olmasını sevmeyen biriyim ama bu kadar ekran süresi varken bu kadar az diyaloğu olması gözüme battı benim.

(Dream of Gotham...) #80

Benim şu bakımdan bir sıkıntım yok ki, JLD'yi genel kitleden çok bilen yok ve bir şekilde tanıtımı yapılmalı. Zaten birçok yerde DC Büyü 101 animasyonu yorumlarını görmüşsündür. Batman'le gelecek bir kitle var ve ana amaç bu kitleyi büyüye ısındırmak diye düşündüm. Tabi senin fikrinin de geçerli tarafları var.