Justice League Dark

(Ömer Taşkaya) #81

Güzel olmuş şimdi bitti yeni. Sadece Destiny'e verilen süre az.

(Berk Sezer) #82

Bu dc animasyonlarının belli başlı olanlarının izleme sırası var mı ? Varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

(Kid A) #83

• batman mask of the phantasm (1993)
• batman & mr. freeze subzero (1998)
• batman beyond return of the joker (2000)
• batman mystery of the batwoman(2003)
• the batman vs. dracula (2005)
• superman brainiac attacks (2006)
• teen titans trouble in tokyo (2006 )
• superman doomsday (2007)
• justice league the new frontier (2008)
• batman gotham knight (2008)
• wonder woman (2009)
• green lantern first flight (2009 )
• superman/batman public enemies(2009)
• justice league crisis on two earths (2010)
• batman under the red hood (2010)
• superman/batman apocalypse (2010)
• all-star superman (2011)
• green lantern emerald knights (2011)
• batman year one (2011 )
• justice league doom (2012)
• superman vs. the elite (2012)
• the dark knight returns part 1 (2012)
• the dark knight returns part 2 (2013)
• superman unbound (2013)
• justice league the flashpoint paradox (2013 )
• jla adventures trapped in time (2014)
• justice league war (2014)
• son of batman (2014)
• batman assault on arkham (2014)
• justice league throne of atlantis (2015)
• batman vs. robin (2015)
• batman unlimited animal instincts (2015)
• justice league gods and monsters (2015)
• batman unlimited monster mayhem (2015)
• batman bad blood (2016)
• justice league vs. teen titans(2016)
• batman the killing joke (2016)
• dc super hero girls hero of the year (2016)
• dc super hero girls super hero high (2016)
• batman unlimited mechs vs. mutants (2016)
• batman return of the caped crusaders (2016)
• justice league dark (2017)
• teen titans the judas contract (2017)
• batman and harley quinn (2017)

Kaynak : https://eksisozluk.com/entry/64933536

(.) #84

Haydaa Batman and Harley. Bakalım bir killing joke vakasıyla daha karşılaşacak mıyız?!

(J.J. THX ) #85

Muhitaşlar,

Kendi çapında bir geek olarak JLD'yi pek sevemedim. Aslında sevdim ama diğerleri gibi bir tadı alamadım. JL yerine Batman'ın bir bölümü gibi olmuş sanki.

(Hakan) #86

Bi sen eksiktin, yönetmen projeden ayrılmış.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #87

(Kid A) #88

Ya bu film aslında tam bir James Wan filmi de işte. Aquaman'den sonra devralır umarım.

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #89

Doug Liman, Justice League Dark filminden çekilme kararının ardındaki sebebi açıkladı.

Daha önceki haberlerimizde de duyurduğumuz gibi ünlü yönetmen Doug Liman, Justice League Dark filminden ayrıldığını açıklamıştı. Liman’ın, şu aralar Daisy Ridley ve Tom Holland’lı Chaos Walking filmi üzerinde çalıştığını biliyoruz. Bu yıl çekimlerine başlanacak filmin, Liman’ın oldukça fazla zamanını alacağı tahmin edilirken, Liman’ın ayrılma kararında ise programındaki yoğunluğun etkili olduğu tahmin ediliyordu.

Geçtiğimiz gün Justice League filmi ile ilgili açıklamalar yapan, Liman ise tahminlerin gerçek olduğunu belirtti. Programındaki yoğunluk ve diğer projelerin aynı döneme denk gelmesi yüzünden böyle bir karar aldığını belirten Liman daha önceki röportajlarında film konusunda oldukça hevesli olduğunu söylediği için bu karar büyük bir şaşkınlık yaratmıştı. Liman, Chaos Walking ve Edge of Tomorrow filmlerinin oldukça büyük bir zaman gerektirdiğini ve yönetmenliğin prodüktörlük kadar kolay bir iş olmadığını da sözlerine ekledi.

Warner Bros.’un filmi bir an önce vizyon tarihine hazırlamak istediği bu yüzden kısa süre içerisinde yeni yönetmenin duyurulacağı iddia ediliyor.

(anon37224272) #90

Karman çorman bir evren kurdular. Hiç bir çizelgesi yok. Sen önce temelini oturt sonra Constantine, sihir, büyü olaylarına gir. Suicide squad da aynı boktu daha kaçıncı filmin büyü olayına girdin. 0 beklenti. WB karını yapıcak mı yapıcak. Dceu dan da hiç bir halt olmayacak.

(Hakan) #91

Gayet güzel gidiyordun fakat son cümlede iddialı bir yorumda bulunmuşsun. :slight_smile: Mutlaka iyi filmler ve kötü filmler çıkacak. Marvel'ın her çektiği film aynı kalite de mi aynı güzellikte mi ? :confused:

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #92

Takım filmlerin de evet onlar da bir bok olmayacak. Ama solo filmler de umutluyum. :slight_smile:

(Ömer Taşkaya) #93

Arkadaş anlamıyorum şu dceu'dan bir halt olmayacak diyenleri geleceği gördünüzde bizimmi haberimiz yok ? Ulan daha sadece 2 tane ortalama 2 tanede kötü film gördünüz valla izlemesem marvel ilk 4 filminde oscar almış diyeceğim eleştiri yaparken gömmek için yapmayın azcık objektif olun.

(Warrior) #94

Aslında evrenin mistik boyutunu tek bir filmde işlemektense dizi sektöründe kullansalar iyi olur. Yani pek kimselere hitap etmez ama en azından doyurucu olur.

(.) #95

Ya adamlar işte Doctor Strange'i görünce hemen bir telefon DC'ye, yahu bizde böyle büyü sihirli falan bir şey yok mu diye sorup cevabı alınca iyi hemen çekelim kafası yaşamışlardır.

Yoksa adam gibi çekileceğini bilsem DC'den bu konuda harika bir filmler çıkar, çok daha derin bu konuda evreni. Dr. Fate, Constantine, Zatanna allah allah yani.

(anon37224272) #96

şimdi burda dceu harika gidiyor, her şey düzen içinde ve WB kesinlikle karının peşinde değil ve iyi şeyler yapmaya çalışıyor deseydim objektif olur muydu? burada mesele 2 kötü film, 3 iyi film olayı değil. sen en başından, en temelinden hata yapmaya başlıyorsun; sonra bunlar olmamış gibi harika film çeksen ne olur, önemsemediğin çok belli. daha batman filmini toparlayamadılar,"nightwing solo filmi geliyor, batgirl filmi yapıcaz". yap, istediğin kadar yap ama ne yaptığınızı siz de bilmiyorsunuz. yönetmenler arkasına bakmadan projelerden ayrılıyor. ben de istiyorum dceu toparlansın ama gişe yapma amacı dışında WB pek bir şey hedeflemiyor. solo filmlerle bir şeyler yapılıyor ama işte o kadar. biz de "batman v superman: batman fight scene" açar açar izleriz youtube dan. süper gidişat :+1:

(anon37224272) #97

haklısın ama buradaki sorun kalite değil, istikrar. devamlılık sorunu var, bütün olma sorunu. bana kalsa ben dawn of justice ı iyi buluyorum, seviyorum ama eleştirenlerin en başındayım. sorun güzel olup olmamasında değil dediğim gibi, bir bütünlük içinde olmamasında.

(Kid A) #98

Dünya üzerinden en nefret ettiğim cümle. "Bence" lafını koymak bu kadar mı zor?

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #99

Abi kusura bakma ama herkesin umutsuz olduğu bir konuda "bence" diyemem. :slight_smile:

(Eray | I can save the world alone) #100

Ben değilim kendi adına konuş :blush: