Justice League Dark

(Kid A) #101

Yok ortada öyle bir şey. Gayet umutluyum evrenin geleceğiyle ilgili. Net iyi olacak diyemiyorum ancak geleceğin düşünüldüğü kadar da karanlık olduğunu düşünmüyorum.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #102

@Zoltron Suicide squad'in ilk film çok da iyi değildi. Harley Quinn ve yandaşları film de çok umutlu değilim. Justice league da bu yeniden çekimler beni korkutuyor.:confused:

(Eray | I can save the world alone) #103

Hayırlısı. Elbet bir noktada düzelir.

(Hakan) #104

DCEU’da JL Dark’a nasıl bir işlev yükleyecekler acaba ?

Fan art

(Hakan) #105

(Emre) #106

Collin Farrel John Constantine oldu. ho
Yükleniyor…

(Berk Dişo) #107

Nereden gördün Collin Farrelin John Constantine olduğunu?

(Emre) #108

Facebook’ta DC Extended Universe sayfası paylaştı, hatta zatannayi da paylastilar ama şuan baktığımda gönderileri silmisler, çok ilginç.

(Muhsin Bayram) #109

Hatırlarsanız JLD filmini yazıp yönetmesi için ilk olarak Guillermo del Toro ile görüşülüyordu. Geçen gün del Toro Reddit’te yaptığı bir soru cevap etkinliğinde Swamp Thing ve Abigail Arcane arasındaki aşkın, kendi hikayesi için en büyük ilham kaynaklarından biri olduğunu söylemiş.

Etrigan the Demon ve Swamp Thing en sevdiği karakterlermiş.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #110

bak işte bu filmi cidden çok merak ediyorum… swamp thing çok iyi durmuyor mu lan… işte sinemayı bu yüzden seviyorum detaylar… ne dizi ne çizgi film. sinema abi net. tabiki en büyük dezavantajı, 1,5-2 yıl gibi sürede yapılıyor ve 1,5 ila 2,5 saat arasında bir sürede izlenip bitiyor olması… ama buna değiyor mu? dibine kadar…

(Ertunç Doğan) #111

Zatanna dışında güzel bir tasarım!!!

Bu filmi bayağı bekleyeceğiz gibi geliyor bana göre

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #112

2019 sonuna ekleyebilirler gibi geliyor… inşallah öyle olur ya da 2020 şubat-mart gibi… ama her türlü 2 sene garanti vardır…

(Ali) #113

Sen Marvel fanboyusun kendine gel arkadaşım.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #114

ben DC de güzel iş yapsın heyecan yapıyorum ki… sadece DC tutunamazsa asla bi marvel kadar üzülmem… ben çeşitlik istiyorum… marvel’ın dokunmadığı noktalara dokunsun DC ki her türden her çeşit karakterden filmler izleyelim.

(Ali) #115

Bunu kabul edemeyiz. Sen Marvel kalesinin koruyucususun. Dc batacak Marvel kazanacak. Lütfen özümüze dönelim.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #116

marvel, senede 10-15 film çıkartsın, bunların yarısı oldukça sert r rated filmler olsun ve kendi içlerinde korku, gerilim, psikolojik, drama gibi türler barındırsın ama en nihayetinde ortak sinematik evren olsun, o zaman DC yi bu kadar önemsemem. çünkü ben çıkan filmlerin çeşitliliğinden ve sayısından tatmin olamıyorum… galactus gibiyim daha fazlasını istiyorum doymuyorum.

(Ömer Taşkaya) #117

Bence Zatanna daha iyi. Açın Google görsellere bakın Zatanna’nın o komik kostümünü uyarlayamazlar perdeye. Harley Quinn gibi olur. Fileli çorap ne abi. Filmin tonuna hiç gitmez komik durur. Böyle iyi olmuş. Temaya ve atmosfere uygun.

(Kaan ) #118

Bir an umutlanıyorum daha sonra aklıma Superman’ün üst dudağı aklıma geliyor…

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #119

ya bir daha o kadar ucuza kaçmazlar… ayrıca o özellikle umursanmadan yapılmış alel acele bir şeydi bence… hereketli bir şeye özel ekleme yapmak muhtemelen çok zaman alacaktı bi dudak için o kadar zaman kaybetmeye değmez diye düşündüler… ama onca eleştiri falan bundan sonraki filmlerde yemez yani kötü cgi ile gelmeye…

bir de her geçen sene ile, kötü cgi ile gelme lüksün azalıyor çünkü rakiplerin hep daha ileri gidiyor… kötü yaparsan kendi sonunu hazırlarsın, zira oyunların cinematicleri ile yarışır konumda olmak milletin gözünden kaçmaz.

(salih çolak) #120

Justice League gibi bir filmi bu haliyle gösterime sokan gerizekalılardan herşeyi beklerim.