Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Mesut) #1

2017 de çıkacak olan ve yakın zamanda pre prodüksiyon aşaması başlayacak olan bu güzide filmimiz için yorum ve haberleri burada paylaşabiliriz.

(Berna Ece Gündüz) #2

Daha geçen böyle bir başlık açıldı diye kapatıldı, bunun kaderi de aynı olur galiba. Film için daha erken dediydi Lord'um, Lord ne derse o.

(Cem) #3

Bence bu başlığın durmasında herhangi bir sıkıntı yok. Captain Marvel filmi daha geç olmasına rağmen başlığı var ve gayet işler vaziyette.

(Mesut) #4

Haberim yoktu olsa açmazdım Lord'a karşı boynumuz kıldan ince. Lakin @Nemo'nun da dediği gibi Captain Marvel ve Thor: Ragnarok un başlıkları varken bunun olması pek de sorun teşkil etmez diye umuyorum.

(Emirhan) #5

Geçen başlığı açan arkadaşa yazık olacak o zaman :smiley:

(Mesut) #6

Nasip kısmet bu işler ortak :smiley:

(He served well) #7

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(Erdem) #8

Batman,Bruce Wayne'miş ve inanmayacaksınız ama Batman'i Ben Affleck oynuyormuş.Ben şok oldum. :scream:

(Emir) #9

Ne Captain Marvel'ı :smiley: 2018deki Black Panther'ın başlığı var.Bu arada bir Spiderman başlığıda alalım artık bence ?

(Beni unutmayın dostlar. Buralarda bi cizgidelisi vardı dersiniz...) #10

Bencede kapatılmasın.

(K) #11

Brainiac'ın bu filmin ana düşmanı olmasını acayip istiyorum şahsen.

(Mesut) #12

Me too body. Ama bir yandan da Darkseid'e tek part yetmeyebilir gibi geliyor

(K) #13

Ya Darkseid'ı hemen ortaya atmalarını istemiyorum aslında daha büyük bir tehtid gibi biraz gölgede kalması daha mantıklı olur hem o gerilim hissini iyice yedirebilirler ortaya çıktığında. O yüzden Brainiac iyi bir başlangıç diye düşünüyorum :smile:

(Beni unutmayın dostlar. Buralarda bi cizgidelisi vardı dersiniz...) #14

Aynen. Hafif hafif etkisini göstersin 3. ve 4. filmde ortaya çıkar.

(Ege Gediksiz) #15

Nasıl ya Slade Wilson olmayacakmıymış Batman !?:scream:

(Erdem) #16

Değilmiş ya,best twist ever abi... :confused:

(Mert) #17

Abi ne ara çekimleri bitti de post production aşamasına geçtiler :smiley: Pre'dir o Pre. Post olsa duramazsın :slightly_smiling:

(Mesut) #18

Başlık daimi olduğundan geleceğe yatırım yaptım ben :smile:

(Ozan Cem ) #19

Öyle diyorsanız tamam, başlık kalsın. Ama muhabbetler çok bölünüyor bu şekilde. Captain Marvel bir solo film. Öncesi için bir film yom takvimde. Ancak bu film için BvS var. Ayrıca muhabbetinize doyum olmayan Daily Planet var.

(Çağrı) #20

Filmle ilgili baya yeni gelişme var isteyen buradan daha detaylı bakabilir. Yalnız insan şu haberleri görünce bi "green lantern nerede yahu" diyor :smiley:
https://www.cizgiroman.com/flash-aquaman-wonder-womandan-ilk-goruntuler-geldi-dc-cildirdi.html