Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #11808

herkes mi? ya trollsün ya da “herkes” algısı sadece senden ibaret… ya yapmayın şöyle ya

(Emre) #11809

Asalet bee

(Burak) #11810

Bize taciz skandallarıyla uğraşan alkolik bir Batman izlettiği için Ben Affleck’e sonsuz teşekkürler. Bu vahşilik Frank Miller Batman’ini bile aşardı, harbiden rolünü iyi oynadı. Güle güle Superman dayakçısı adam.

(Muhsin Bayram) #11811

Gerçek mi değil mi bilmiyorum ama şöyle bir şey gördüm

(İbrahim Kaya) #11812

Adam mezarda kanser oldu herhalde. Dağ gibi adamın kolları çubuk gibi olmuş!

(Durukan İ.) #11813

Filmin başında flashback olarak bir röportaj verdiği söyleniyordu. Bu oradan olabilir.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #11814

Spoiler

redditte ki filmi izlediğini iddia eden eleman geçmişte ki savaş sahnesinin 1 yada 1 buçuk dakika falan olduğunu söylemiş umarım o kadar kısa değildir

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #11815

O kadar olur işte Thor filminin başlangıcındaki flashback gibi.Biri hikayeyi anlatır arkada savaş gözükür.

(Kid A) #11816

Yalnız şu posterden daha iyisi gelmeyecek gibi.

(Why do we fall, Bruce?) #11817

Kim yapmış bu posteri? Alnından öpmek lazım.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #11818

Mondo-Martin Ansin.

(İbrahim Kaya) #11819

Bu müzik hangi sahnede kullanılacak acaba? Paylaşılan soundtrack listesine göre de filmin hemen başında çalması gerekiyor.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #11820

ben bi 10 dakika falan olur,epik bir savaş izleriz diye düşünmüştüm

(Emre) #11821

@Zampara1 Spoiler olarak belirteyim istersen bak:

Filmin başında Supo röportaj veriyormuş, o röportajdan sonra bu şarkı çalıyormuş.

@Edward_Nygma O sahnenin kısa olacağı belliydi zaten ya, pek sürpriz olmadı bana. 10 Dakikalık çekilse şahane olurdu ama 2 saatlik Blockbuster’da öyle bir şey yemez bence.

(Kid A) #11822

Spoiler başlığı açsak orada tartışılsa şu konular. İnsan blur görünce bakmadan duramıyor.

Açıverdim şöyle.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #11823

Açılmaı aslında çok az kaldı filme

(nam-ı diğer) #11824

Görünüşe göre Whedon filmi kurtarmış.

(Ali Enes Camcı) #11825

imax mi önerirsiniz yoksa 4dx mi

(Emre) #11826

http://www.dailymotion.com/embed/video/x68pmd1

Batman ve Aquaman’den yeni klip. Aquaman zoom’ları kör etti beni.

(and this man a name) #11827

sadece 1 trailer izledim çok umarım keyif alırım filmden.