Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11828

my god. Neden lan çok merak ediyorum bariz değişikliklerin sebebi nedir. Ego mu yoksa bilgisizlik mi.

(Emre) #11829

Karakter Posterleri. FAN ART.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11830

(Berkan) #11831

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11832

Aman Yareppi :face_with_raised_eyebrow:

(tf.912) #11833

Başarılı bir kolaj videosu. Tavsiye ederim. Baya gaza getiriyor.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #11834

Baya kötüymüş yalnız

(Geek Velet) #11835

Ama DC’yi sadece karanlık olarak nitelemek çok yüzeysel bir bakış açısı değil mi?

(mahmut de) #11836

film izlemek istiyorsan imax. 4dx tamamen dikkat dağıtan bir şey. bir kere denenip bir daha denemeyi gereksiz buluyorum. 4dx dikkat dağıtiyor. onun dışında perde küçük ışık patlamalarında perde görünmediği oluyor. ayrıca istinyeparkda yeni açılan 4dx de perde de leke vardı. imax candır

(Onur) #11837

Of burada bazı yerlerin sonradan çekildiği çok belli, çok kötü olmuş. O gülücükler falan…

(Onur) #11838

Dostum DC karanlıktan kasıt DC’nin daha olgun bir yapısı var demek. Karanlık dediğin mevzu kontrast’ı artırmakla olmuyor. Hani mesela bir DC filmini anlatırken tüm eleştirmenler fun, fun, fun diyorsa bence o dc filmi olmammıştır. Tabi ki espriler olacak ama thor’da olduğu gibi ya da guardians of galaxy’de olduğu gibi fun bir dc filmini tanımlamamalı diye düşünüyorum.

Şu son aquaman sahnesi, eleştirmenlerin yorummları falan derken zack snyder görsel kalitesinde bir avangers izliceğimizden emin oldum. En azından bazı epik anlar olacaktır filmde. Bir de ilk kez bu karakterleri birlikte görcez. O açılardan her türlü hype yaratıyor ama yazık olacak gibi hayallerimize :slight_smile:

(Hakan) #11839

Green Lantern castı sızmış.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11840

@H3NRY tek bir sorum olacak kardeşim :smiley:
Neden ya _? :smiley:

(Hakan) #11841

Beğenmediysen kaldırırım. :slight_smile:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11842

Sen böyle şeyler yapmazdın pek demeye getiriyorum :smiley: Derdin ne dostum. Gazetecilik maaşı az mı geldi :smiley:

(Hakan) #11843

Ekmek parası, artık clickbait haberciliğine geçiyorum. :smiley:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11844

Kulaktan dolma habercilik ha. :smiley:

(GENERAL) #11845

Filimde batman varmis

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11846

Ekibe hoş geldin :joy:

(GENERAL) #11847

Yanlis yere yazdim pardon spolier bolumune yazicaktim