Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Mert Özden) #11949

Ben güzel bir sinema filmi olmasını başından beri beklemiyordum. Sadece iki-üç tane savaş sahnesini güzel yapsınlar bana yeter.

(Hakan) #11950

Bu adam kim buraya koyuyorsunuz ya. Sungur’a mı inanalım, buna mı ?

Ey Erdem Tatar

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #11951

büyük ihtimali ile Man of Steel, Justice League ile kıyaslayınca kötü gelmiştir.

troll olduğunu pek sanmıyorum.

her insan öyledir. ayrıca yanilmıyorsam wonder woman de ön yargılı bir şekil de gitmişti adam.

adam bir eleştirmen gözüyle eleştirmiyor bir DC fanı gözüyle eleştiriyor. :slight_smile:

pek sanmıyorum

ben de yorum yazarken emoje kullanıyorum özellikle sevdiğim filmler de

bence hiç bir fark yok.

ayrıca ben wonder woman da pek mutlu ayrılmamıştım. ama bu filim de mutlu ayrılcam düşünüyorum. :slight_smile:

(Oozaru) #11952

Eski Headbang/ Blue Jean yazarı. Sıkı geektir. Kime inanıp inanmayacağın sana kalmış.

(Boş İnsan) #11953

Ama ne yazık ki Can Sungur bir sen değilsin be Oktay

(Barış Beyaz) #11954

Düzenleme yapmış;

Atmosfer olarak Man of Steel’dan iyi değil. Ortalama seyirci ve genel DCCU için çok hayırlı. Fanlara gözler kırpılmış, çok coşkulu sahneler var. DC karanlığı bekleyen üzülecek!! Yer yer tırtlıklar da var.
JL 7/10 benim için, Man of Steel da 7/10’du. SS 6/10, BvS 4/10 oradan hesaplayın. :slightly_smiling_face:

Not; SS gibi bombok bir filmi BvS gibi bir filmden daha çok sevmek…

(Mert Özden) #11955

Anlıyorum.

Anlıyorum

(was never real) #11956

kepenkleri kapatabilirim artık…

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #11957

Bu insanlara ben de çok şaşırıyorum yaw. BvS’yi ben de sevmem ama filmin ilk 10 dakikası + Warehouse sahnesi Suicide Squad’ın tamamından daha iyiydi bence.

(Ertunç Doğan) #11958

DC karanlığı diye bir şey yok!!!

Ve BvS-SS bakışi çok yanlış

(was never real) #11959

var… Watchmen, BatmanvSuperman

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #11960

her insan fikir birbirin aynası değildir. saçma bir örnek olacak ama eniz kirazoğlu da wonder woman için 3 vermiştir. benim için o filim mesela 6’lık falandır. :slight_smile:

(Barış Beyaz) #11961

Yiğitcan Erdoğan’ın görüşlerini duymak lazım aslında. Umarım bir yerde açıklar

(Mert Özden) #11962

Efsaneler der ki; İnsanlık, DCEU’nun DC Comics’e benzemediğini anladığı gün savaşlar sona erecek, kuraklık bitecek…

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #11963

o yüzden mi o filimler karakterlerin hiç birin anlamamış sıkıcı ve kötü filimler. :slight_smile:

(was never real) #11964

Sana göre öyleler Oktay’ım. Ama bana göre hayatımda izlediğim en iyi 2 film… Watchmen’i tüm hayatım boyunca izleyebilirim.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #11965

beğenin hakkım kalsaydı beğenirdim. :slight_smile:

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #11966

SS > BvS diyen de ne bileyim yani gitsin köyüne tavuğunu kış kışlasın.

(Ertunç Doğan) #11967

Watchmen bir graphic novel ve Dc’den çok Alan moore’un bakış açısıyla yazılmış bir şey

BvS nin karanlığı ise Zack’in bakış açısı ve daha çok çekim tarzı ile karanlık olan bir film

(was never real) #11968

+sonsuz :+1: Thor’u Batman’e dövdürttüğüm hesaplar yaşıyor olsaydı. Hepsiyle girer beğenirdim…