Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #11969

Kraaaaaal lsöslsöwşsşsşwşw

(was never real) #11970

olacak :sweat_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #11971

hiç sevinme Muhit cehenem çevirmişti o zaman, bir sürü sevdiğim arkadaşımız birakmıştı onun yüzünden. :unamused:

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #11972

u-turn

Yanlız cidden dalga mı geçmiş acaba. Hadi filmin hoş çıktığını düşünmesi tamam da MoS sevdiğini 50 kere belirtti daha önce.

(Mert Özden) #11973

CA0E9479-6DC2-47DB-AF1F-64DFA3AC6E38

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #11974

Wonder Woman, Suicide Squad ve hatta Man of Steel

Bu cümlede fikrine verdiğim önem sıfıra indi zaten Erdem Tatar’ın. Hani Suicide Squad’a BvS’ten iyi diyenlere bile renkler zevkler diyebilirim çok zorlasam ama…

(Umur) #11975

Genel olarak gelen yorumlarla aynı.

(GENERAL) #11976

arkadaşlar spoiler bölümüne uğramayın sakın buyuk spoilerlar var tadınız kaçar okuduğum spoilerlardan sonra filmi sabırsızlıkla bekliyorum acaba imax de mi izlesem ya neyse sakın spoiler bölümüne gitmeyin sakın ha birde bence sosyal medyada da takılmayın anında önüneze film ile ilgili spoiler çıkabilir ona göre :laughing::grinning::grin::smiley::rofl::sweat_smile::laughing:

(Muhsin Bayram) #11977

Reddit’te biri sosyal medya tepkilerini pozitif ve negatif olarak ikiye ayırıp olası RT skorunu emüle etmeye çalışıyor. Şu anda skor %63’te.

Bu skor yarın incelemeler düşmeye başladığında %40’lara düşer diye tahmin ediyorum.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #11978

@kansasboy senin yorumun da sonra can sungur şöyle bir düzenleme yaptı. @MrWhite paylaşmıştı o düzenlemeyi. :slight_smile:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #11979

hiç sanmıyorum çünkü film genel olarak beğenildi. tip ki wonder woman gibi. :slight_smile:

(Kid A) #11980

Film Wonder Woman kadar beğenilseydi WB ambargoyu 1 ay önceden kaldırırdı Oktay.

Wonder Woman kadar pohpohlanan bir film daha hatırlamıyorum son dönemde.

(Barış Beyaz) #11981

Açıklamaya devam ediyor. Ben beğeneceğim gibi hissediyorum

DC karanlığı bekleyen üzülecek! New52’nun ilk Justice League cildini okuduysanız, onun hafif daha komiği, hafif daha uzunu gibi. Ama JL animasyon serisini sevdiyseniz, bunu da seversiniz.
(aşırı şaşıranlara not, benim Avengers 2 ve 4N1K gibi filmleri de sevdiğimi unutmayın. her filmi kendi kategorisinde ele almaya çalışıyorum)

(Why do we fall, Bruce?) #11982

Justice League’in ilk cildini okudum. Gerçekten güzel. Okumanızı tavsiye ederim. İlk günden gidiyorum filme.

(Oozaru) #11983

N52 JL güzel zaten ya.

(Muhsin Bayram) #11984

Ben açıkçası beğenmemiştim o hikayeyi ama ben de ilk günden gideceğim.

(Miraç) #11985

Burada yarın gösterime gireceği için aşırı seviniyordum. Ama tüm seanslar dublajlı olduğunu haftasonuna kadar beklemek zorunda olduğumu gördüm. Türkiye’deki dublajlı film getirmelerine bir daha laf edersem vursunlar beni. En azından bir iki seansı orijinal koyuyorlar.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #11986

WW kadın gücü üzerinden pohpohlandı ve pazarlandı ama zaten.

(Ertunç Doğan) #11987

Metascore büyük ihtimalle 70 lerde rt ise bilemiyorum.

(Why do we fall, Bruce?) #11988

Arkadaşlar Cinemaximum Vialand’da uzun bir süre tüm seanslar altyazılı.