Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Kid A) #11989

Sebebinden bağımsız olarak bir şekilde beğenildi sonuçta. Bu film de sebebinden bağımsız olarak WW kadar beğenilecek olsa kaldırırlardı o ambargoyu.

Ben RT’nin 55-60 civarı olacağını düşünüyorum. Yukarı çıkmaz ancak aşağı iner bu not tabii. Daha yüksek olursa büyük başarıdır bu arada.

(Muhsin Bayram) #11990

70’lerde olması mümkün değil. Wonder Woman bile 76’da duruyor.

(meta) #11991

Justice League ifadem:

tumblr_mrvwsb11yW1swjg2mo4_250

(Kid A) #11992

“Justice League Animated bölümü gibiydi.” eleştirisine ne kadar katılırsın? Yorumlarında bu eleştirinin havasını aldım gibi.

(Emre) #11993

Bi yorum okuyorum hype yapıyorum, diğer yoruma geçince tükeniyorum. Motor oldum, paslandım ya.

(meta) #11994

Yer yer o havası var gerçekten ama bir film olarak baktığımızda o kadar dağınık ki. Bilemiyorum ya. Bir Justice League filminden çıktıktan sonra olmak istediğim bir ruh hali içinde değilim şu an. Filmden nefret etmedim bu arada. Sadece, öylesine bir film izlemiş gibiyim. Ayrıca bir extended cut daha çıkarırlarsa sinemada filmlerine para vermeyi bırakırım, yeter artık.

(Why do we fall, Bruce?) #11995

Muhtemelen çıkarırlar çünkü whedon filme biraz kesik attı gibi hissediyorum.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #11996

Bu adamı kim önerdi JL e katılması için yahu_? Bela gibi bişey

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #11997

Daha önce bahsettigim filmden kopma sebeplerimin bu filmde olmadığını düşünüyorum gelen yorumlara göre (özellikle Sungur’unki). 2 saat keyifli vakit geçirtsin yeter zaten.

(Kid A) #11998

Filme Whedon değil de Kevin Tsujihara kesik atmış. Filmin özellikle 2 saatten kısa olmasını istemiş.

(Burak) #11999

Dediklerinden anladığım kadarıyla önceki filmlere nazaran daha basit ve anlaşılır bir şey yapmak istemişler, ama basitliğin dozunu kaçırmışlar. Karşılaştırma yapman gerekirse ilk Avengers filmininin altında kalmış mı? Bir de kaç puan verirsin ve DCEU içinde kaçıncı sıraya koyarsın?

(Why do we fall, Bruce?) #12000

Zaten Whedon’u da Kevin Tsujihara getirdi diye biliyorum.

(Muhsin Bayram) #12001

Sanırım bundan sonraki DC filmlerinin iyi olup olmadığını önceden anlamak için basın turu sırasında Geoff Johns’un ne yaptığına bakmamız gerekecek. Wonder Woman basın turu sırasında sürekli ön planda olan adamın, filmin çıkışına üç gün kala Justice League kadrosu ile bir arada görünmüşlüğü yok.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #12002

ben 65-70 arası bir şey bekliyorum. :slight_smile:

(was never real) #12003

cıvıkborg

(meta) #12004

Öncelikle “basit = özel değil” demek değil benim için. İlk Avengers filmi benim en sevdiğim çizgi roman filmlerinden. Bu filmin sorununun da Whedon olduğunu düşünmüyorum. Sadece Zack olduğunu da düşünmüyorum. Yapımda, özellikle de hikaye kısmında karar sahibi herkes iyi bir sövgüyü hak ediyor bu dağınıklık için. Gördüğüm en özensiz senaryolardan birisine sahip. Karakterler de bir yere kadar kurtarabiliyor, en azından benim için. Sıralamam hiç kuşkusuz şöyle olur;

Man of Steel
Wonder Woman
Justice League (Net bir puanda karar kılamadım daha, belki tekrar izledikten sonra)
BvS
SS

(Oozaru) #12005

Çatlasanız da, patlasanız da, WHEDON ULAN!

Göklerden gelen bir karar var;

(Hakan) #12006

Daha Batgirl filmini çekecek.:roll_eyes:

(Oozaru) #12007

Filmin kötü olması sadece Whedon’un suçu değil yalnız. Nedense herkes bu adama yükleniyor.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #12008

Batman’den memnun kalmadın mı?