Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Hakan) #12009

(Burak) #12010

Hikayenin ana şablonunu Chris Terrio oluşturdu bildiğim kadarıyla, Zack ve Joss da kendilerince ekleme yaptılar. Terrio’nun işine son verilmesi gerekiyor artık, bu adamın yazdıkları süper kahraman konseptine uymuyor.

(Why do we fall, Bruce?) #12011

Bizim için bu filmi tanımlayacak 3 kelimeyi söyler misin?

(meta) #12012

Abi ben BvS Batman’inden de memnun değildim genel kanının aksine. Karakterin tavrı beklenildiği gibi baya farklı, fakat BvS’de olduğu gibi(bana kalırsa) gerçekten vasıfsız Justice League’in geri kalanı yanında. Ben zeki ve detaycı olmayan, yedek planı vasat(hatta olmayan) bir Batman’i bu ekibin yanında kafamda oturtamıyorum. Doğal gelmiyor. Bu beklentiler dahilinde bakmayacaksak fena bir karakter değil.

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #12013

Peki bu film sana DCEU nun bundan sonrası için umut verdi mi?

(meta) #12014

Oyuncular dışında bu filmin yapımında önemli rol alan herkese yol verirlerse olabilir.

(Oozaru) #12015

Öyle bir şniyetleri olsa, BvS’den sonra yaparlardı onu. Bu saatten sonra DCEU’dan bir cacık olmaz.

(Hakan) #12016

O kadar emin olma, başkasının filmle ilgili düşüncelerinden yola çıkarak karar vermemelisin. DCEU da solo filmler mis gibi geliyor.

(Kid A) #12017

Evrenin uçuruma yuvarlanmasının tek suçlusu belli zaten. Başkasında kabahat aranmasına pek gerek yok.

kevin_tsujihara_warner_bros_a_l

(Why do we fall, Bruce?) #12018

Bu adam neden bu kadar paragöz?

(Oozaru) #12019

Flash 3 kez yönetmen değiştirdi, Batman’in yönetmeni değişti ve senaryosu çöpe atıldı. Ben Affleck’in olup olmayacağı belli değil. Sürekli sorun çıkıyor. Bu kadar sorunu olan filmlerden güzel bir şeyler çıkartırlarsa helal olsun. Ben çıkacağını düşünmüyorum. Aralarında sorunsuz giden tek film Aquaman.

(Varrrrya) #12020

İzledim filmi. Harika olmuş 10/10.

(Why do we fall, Bruce?) #12021

Spoiler vermeden bir inceleme yapar mısın?

(Emre) #12022

(Why do we fall, Bruce?) #12023

Bu arada internette şunu gördüm:

(Eray | I can save the world alone) #12024

Internet Explorer kullanıyorsun sanırım.

(Ertunç Doğan) #12025

Phil lord-christopger miller Han solo çekicez diye sattılar daha sonra lucasarts (kathleen kennedy) onları yarı yolda bıraktı. Yoksa WB la her konuda anlaşmışlardı.
2. yönetmen adayı seth bilmem nenin filmi çıktı. (Pride,prejudice and zombies) film berbattı biz buna veremeyiz dediler.
3. Aday ve asıl haksızlık yapılmış olan kişi rick famuyiwa idi. Onun ayrılma sebebini ise şu bence: onun zamanında bence bu filmi flashpoint yapalım dendi o ise bir origin yapalım ne flaspointi dedi ve ayrıldı.

Batman filminin Ben affleck in yönetmemesinin en büyük sebebi adam yönetmen olarak basını karşısına aldı( live by night aşamasında) ki bir film için basın ve medya önemlidir.(kişisel sebeplerde vardı tabi) WB da haklı olarak onu yönetmenlikten aldı. Ben affleckin mutsuzluğunun %80 i matt reeves fakat

(Yiğit Çanga) #12026

Yalnız AMA gibi olmuş herkes bir soru soruyo. Ama haklılar da yani. Bence çok güzel yazılar yazıyorsun ve görüşlerini çok açıklayıcı bir şekilde dile getiriyorsun. Umarım seni daha iyi yerlerde de görürüz. You are the hero we need!

(Why do we fall, Bruce?) #12027

Chrome kullanıyorum. Fan art yarışmasını yeni öğrendiğim için bunları yeni gördüm.

(Oozaru) #12028

Sonuçta hepsi birer sorun.