Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Emir) #12739

Getirin çeksin ya geç değil :d

(Emre) #12740

Bence eğer Zack’in özel versiyonu mevcutsa bile WB’nin bunu yayınlamayacağının garantisidir bu açıklama.

(fza) #12741

Şu filmin Zack Synder vizyonu ile bitirilmiş bir halinden; şu an ki büllükten hallice durumundan çok çok daha fazla zevk alacağıma fazlasıyla inanıyorum.

(Eray | I can save the world alone) #12742

(Emir) #12743

Bu arada film için posterlerde Superman’in kullanılmaması filmin pazarlamasında, yönetiminde bir gram zeka belirtisi olmadığını gösteriyor. Film çıkmış 1 hafta sonra Superman’li poster geliyor, bak. al sana hasılat yeğenim.

(y) #12744

İyi kar ederse yayınlarlar belki sonuçta bu adam bitirdi tüm çekimleri reshootlardan önce ellerinde de 3 saati geçkin kayıt varmış fabian wagner demişti geçenlerde onu geçtim reshootlarla olan ultimate editiona bile varım

aynen supermanin 1 ay kala posterlerde olması gerekiyordu wb yine muhteşem pazarlama yeteneklerini ortaya koydu :smiley:

(fza) #12745

Superman Batman’in yerinde, Batman Flash’ın yerinde, Flash Cyborg’ün yerinde ve Cyborg de Superman’in yerinde olsa çok çok daha iyi bir poster olurdu; bu hali ile Superman’in yeri sırıtıyor.

(Emre) #12746

Şuan 100 binin üzerinde imza birikti Zack’in versiyonu için. Bu açıklamanın şuan gelmesi WB’nin bu imzalara karşı inat ettiğini kanıtlıyor kanaatimce. Tabi açıklama %100 resmi değil ama karşı atak yapıyorlar. Bu açıdan o versiyonun gelmeyeceği bir nevi kanıtlanmış oluyor.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #12747

(Boş İnsan) #12748

Hani filmde Superman’i görünce ‘‘Oha Superman ölmemişmiydi lan’’ diyebilecek bir kitle olduğunu düşündüler heralde onlar için spoiler vermek istemediler.

(Emir) #12749

Yav onu biliyorum da saçma yine. Bu Civil War’daki Spider-Man değil ki, hikayeye sonradan girmiyor. JL’deki 3 baş karakterden biri. Nerden tutsan elde.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #12750

BvS’den sonra zaten Zack’in üzerine yönetici ordusu kurdular, “yönetmen sensin ama bu 500 kişiden emir alacaksın” diye yönetmen yaptılar adamı. Ben Whedon’un filme etki ettiğini de düşünmüyorum, Zack versiyonunun olduğunu da -varsa bile farklı olduğunu- düşünmüyorum. Bu ton farklılaşması da esprilerde stüdyo isteği ile gelmiş belli ki.

Basit olmak ekip filmlerinin kaderi sayılır zaten, iş çıkıyorsa solo filmlerden çıkıyor. Ben Justice League’in bu şekilde atlatılmasına okeyim. Ama para getirmedi işte. Evren olayının mantığı zaten karakterleri yan yana kullanabilmek ve bunlar bunu iki kez yaptı ve ikiside gişe yapmadı. O yüzden adını koymadan evren olayının fişini çekip solo filmlere yoğunlaşabilirler.

(Why do we fall, Bruce?) #12751

Bu arada kampanya 130 bini aşmış.

(Mert Özden) #12752

500 binden önce WB, anketi dikkate almayacaktır. Snyder işi bıraktığında ortada kurgusu yapılmış bir film yoktu. Snyder Cut çıkacaksa, kurguyu yeniden yapmaları lazım. Snyder’ın ne kadar görsel efekt kullandığını siz de bilirsiniz. Bu yüzden görsel efektlerin yapılma süreci de var. Ayrıca Elfman, Whedon Cut’ına müzikleri yaptığı için şayet Snyder Cut diye bir şey yapılacaksa Junkie XL’in veya Elfman’ın gelip baştan müzikleri yapması gerekecektir.

(Boş İnsan) #12753

Change.org’dan medet umanlar in 2017.

(Emir) #12754

Tamam işte Snyder filmi olacaksa hazır HAHAHAHAHA

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #12755

Yani yok öyle bi dünya. Çünkü bu Snyder’ın dönüp 2 ay uğraş vermesi ve ortaya bir film çıkarması demek. Bol bol ek bütçe demek.

(Mert Özden) #12757

Chuck-Norris-Approves

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #12758

Muhit’in yavaşlığı yüzünden buraya atmışım. Kusura bakmayın.

Nasıl bir çelişki gördün acaba? Superman’in ani bir ulvi plot-çözümü olarak kullanılmasından rahatsız oldum.
Bunun nesinde çelişki var?

Edit: Ya da çelişki görmedin mi? Sen atınca insan öyle algılıyor eğer öyle değilse pardon.

(Mert Özden) #12759

Çelişki görmedim yahu. Sakin ol :smiley: Dediğini beğendim o kadar :slight_smile: