Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #12760

Muhit’in yavaşlığından neyin ney olduğundan emin olamadım, orada beğenileri göstermesi bile yarım saat alıyor zaten.

Ki normalde buraya attığımı silmiştim ama silmemiş, şimdi tekrar sildim. Spoiler içeriyor çünkü.

(y) #12761

Yaparlarsa kendi yararlarına bvs blurayden 75 milyon kaldırmışlar bunada koyarlarsa 3 saatlik ultimate cut buda satar hemde 100 milyon kazandırır imza falan yoktu bvs de bu sefer millet aç ultimate cuta hemde çok açız gelmesi lazım bvsninkini almadım ama bununkini alırım çıkarsa

(Hakan) #12762

(Varrrrya) #12763

.

(Oozaru) #12764

O imza atan 100 bin kişiden kaç tanesi gidip filmin blu-ray’ini alacak çok merak ediyorum

(Emre) #12765

Muhtemelen çok küçük bir kısmı. :smile:

Bıyıkla uğraşacağınız kadar bir sakal ve bir suit eklemek daha mantıklı olabilirmiş.

(öğnkü) #12766

Gal Gadot imza kampanyasına destek vermiş, şimdi de “öyle bir versiyon yok” deniliyor. Neler döndüğü belli değil ya, filmler mükemmel bile olsa (ki değil) şu plansızlık ve boşvermişlik bu evreni bitirecek.

(Muhsin Bayram) #12767

Ben görmedim bunu. Kaynak neresi?

(fza) #12768

(öğnkü) #12769

Oha bomboş yere WB gömdüm, kadının twitter’ında layk’ladığını gördüğümü sandığım paylaşım yok ya da layk’ı çekmiş. Gerçi Jason Mamoa’nın sözleri var kapı gibi ama benim dediğime dair bir şey yok, sorry guys.

(fza) #12770

Herkesi kendin gibi aptal ve özensiz mi sandın kafasına sıçtığımın WB’si.

(salih çolak) #12771

En uygun kelime özensiz sanırım. Öyle mühim konuları o kadar umursamazlıkla ele alıyorlar ki hala inanamıyorum. Bu filmde sürekli garip hallere giren Batman maskesi, Batman’ın kötü görünen gözleri, geçen filmde bana göre büyük rezalet olan Batman’ın dublörünün ayan beyan belli olması. Süperman’in bıyığı tuz biber oldu. Bazı işler yanlış yapılmış olabilir ama düzeltmek için hala çaba gösterilmiyor.

(y) #12772

Hayatımda hiç bir filmin blurayini almadım eğer ultimate cut çıkarsa alıcam bunu eminim bluray rekoru tazelenicektir bvs den sonra

(Can) #12773

Snyder’s Cut diye bir şey çıkması çok anlamsız ya. Bir kerem film resmiyette zaten onun. Ayrıca böyle bir şeyin yapılması Whedon’ın işine saygısızlık bana kalırsa. Whedon iyi iş çıkarmamış belki ama bu adam o kadar filmi tamamladı sonra kalkıp herkes bunun olmadığı bir cut istiyor ve WB bunu destekleyecek mi? Kalkıp Whedon’ın ultimate edition’ını çıkarsınlarda en azından senaryo kısmını kurtarsınlar. Ayrıca ben sinemada rezalet çıkarıp DVD sürmelerine de karşıyım ama Snyder Cut çıkacağına Ultimate Edition çıkarsınlar.

(Why do we fall, Bruce?) #12774

Snyder bıraktığında film hazırdı zaten. Whedon sadece birkaç sahneyi çıkarıp onun yerine birkaç espri ekledi. Onlar da gerekli değildi.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #12775

Bu çok komik ya cidden. Çekilmesi gayet basit sahnelerde bile açık açık dublör kullanmışlar ve hiç saklamamışlar. Depo sahnesi harika olsa da dublör gözüme çok battığı için izlerken ben utanıyorum.

Böyle dublör kullanımı mı olur yav?

(Can) #12776

Whedon filmin sonunu değiştirmiş ama. Pekte ufak değil bunlar bence. Sırf bu neden bile ayrı bir sürüm olayını imkansız kılar. Sinemada ayrı DVD’de ayrı bir sonu bulunan bir film düşünemiyorum ben. Evren işini daha zor durumlara çeker bu.

(nam-ı diğer) #12777

Snyder’s Cut olsun mu olmasın mı konusuna yorum yapmıyorum.

Böyle bir sürü film var aslında. İlk aklıma gelen Swordfish. 4 tane mi ne sonu vardı DVD’de. Sinemada birini gösterdiler haliyle.

(nam-ı diğer) #12778

Abi adamlar Avengers’ta Black Widow’a erkek dublor koydular kimse laf etmedi aşk olsun yani bu kadar takılmayın :smiley:

Adam bu.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #12779

Akkadkwkdowkelwlwlwpwlqpqğqqşw dublör kullanımında seviye atlamış adamlar.