Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(•) #12800

Şunu görmek için o kadar da olağanüstü bir görüşe sahip olmaya gerek yok ya :d

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #12801

Ağzı kapalı olsa belki de farkedilmeyecek :smiley:
Edit: Fark edilirmiş lan

(Emre) #12802

@evethearteyes Burada bariz belli oluyor harbiden. :smiley:

@eagle live-action’da bu kadar net sırıtmaz ya.

(Hakan) #12803

Zack’e mi çakmak istemiş, çözemedim.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #12804

Bunlarda bir öyle bir böyle.Joss geldiğinde bir şey kesmedi Snyder’ın vizyonu doğrultusunda ilerliyor diye oyuncuların açıklaması yok muydu?Film çıktı eleştiriler gelmeye başlayınca tüm suç Joss’a kaldı.

(Hakan) #12805

Öyle dediler de. Joss ek sahne çekmesine rağmen 1 saat 50 dk film izledik. İyice çorba oldu. :smiley:

(Emre) #12806

Birde Ben Affleck Joss filmi daha iyi hale getirdi diye açıklama yapmıştı. İyi hali buysa vay anam DC nin haline.

(Barış Beyaz) #12807

Acaba gönülleri zengin de, senaryoyu yazarken “beyler bakın bakın ne yapacam xd hahaha” falan mı diyorlar

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #12808

“Belki şurada bir Aquaman şakası vardır.”

(Why do we fall, Bruce?) #12809

Snyder v Whedon: Dawn of JL

(Serkan of İzmir) #12810

Eleştirmek veya laf atmak için söylemiyorum, JL’nin hangi kısımları Snyder tarafından çekildi, hangi kısımları Whedon tarafından eklendi kesin olarak belli mi?

Yoksa cidden renkli sahnelerin hepsi Whedon’un işi diye mi kategorize ediyorlar?

(Why do we fall, Bruce?) #12811

Neredeyse hepsini Snyder çekti. Whedon sadece birkaç espri ekledi ve sonunu değiştirdi.

(Muhsin Bayram) #12812

JL’nin görsel kalitesizliğinin Whedon’a yıkılması büyük saçmalık. Filmin neredeyse tamamını bir sound stage içinde, yeşil perde önünde çekme fikri Snyder’ındı. O batmobile sahnesini Snyder çekseydi bile (ki bence o çekti) BvS kadar iyi görünmeyecekti zira BvS’deki batmobile kovalamacası gerçek sokaklarda, minimum CGI ile çekildi.

(Why do we fall, Bruce?) #12813

Ben Whedon’a kalitesiz demedim ki zaten. Sadece ortamı değiştirmiş.

(Muhsin Bayram) #12814

Doğrudan sana yönelik bir şey değildi. Genel olarak filmdeki çirkin görünen sahnelerin sürekli Whedon’a itelenmesi gibi bir trend var. İnsanlar Snyder’ın orijinal planı bolca yeşil perde ve CGI cümbüşü değilmiş gibi davranıyor.

(Emir) #12815

Ahh Whedon’ım ahh. O Avengers ile herkesin saygısını kazanmış iken niye kendini böyle bir kaosun içine atmayı kabul ettin be. Kaç para aldıysan aramızda toplayıp verirdik.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #12816

:frowning:

(was never real) #12817

:pensive:

(Onur) #12819

İlk foto bvs, ikinci jl. Karşılaştırma yapmak doğru değil ama ilk çıkan fragmanlarda şu kırmızı gökyüzü yoktu. O kimin fikriyse allah belasını versin. Çok kötü gözüküyordu.

(nam-ı diğer) #12820

:man_shrugging: