Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #12821

image
Günün yorumu da bu olsun. Çizgiroman kağıtta güzel moruq.

(y) #12822

üstadım malesef 3 lemesi istediği gibi tamamlanamadı :frowning:

(Mert Özden) #12823

Üçlemeye gel be. Öylesine güzel Superman üçlemesi ki, sırf Justice League’i Batman’in kurması için, beyimiz ikinci filmde Superman’i öldürüyor.

Sen olmasan ne yapardık bilemiyorum be Zack reis.

(Barış Beyaz) #12824

Sen olmasan ne yapardık bilemiyorum be Zack reis.

Bu bakar boktan olmayan bir dc evreni ?

(Kid A) #12825

62ee91d22dc97ac1aa394055bea2da3adfbeb71d_1_690x322

(Why do we fall, Bruce?) #12826

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #12827

BvS’in MoS2 değil de BvS olmasında suçlu olanın Zack Snyder olduğunu hiç zannetmiyorum.

(Burak) #12828

Ki zaten ‘‘iddiaya göre’’ o filmi de iki part yapmayı düşünüyormuş normalde, Batman’i ilk partta ‘‘Enter The Knight’’ filmiyle tanıtacakmış ikinci filmde asıl mevzuya girecekmiş. BvS’de sanılanın aksine kontrol %100 Snyder’da değildi yani. Tek film yapılmasını isteyen WB, 30 dakikasının kesilmesini isteyen de WB. Şu an bunlar önemsiz tabi evren başka bir yöne doğru yol alıyor. Keşke böyle tatsızlıklar yaşanmasaydı.

(Geek Velet) #12829

Superman Metropolis’i kurtarmak içinbüyük bir hata yapsa, Gotham’a zarar verse, Arkham’dakiler kaçsa, Batman de filmin sonunda dövüşmeye gelsin, Batman’i bayağı hırpalasın bu, JL’de birleşsinler, hem SS’ye yol yapılmış olurdu, biz de sinemadan mutlu çıkardık.

(Muhsin Bayram) #12830

Yok öyle bir şey. Film en başından tek parça olarak planlandı.

(Burak) #12831

Ben farklı bir şey mi yazdım yukarıda? Yapım süreci başlarken zaten iki part olarak planlanmadı aynı şeyi diyorum. 2015 yılında bir sürü haber çıktı böyle, sırf bir kaynaktan görmedim yani 2015’ten beri takip ediyorum. Resmi açıklama yok dersen orası öyle evet. Ama şu saatten sonra söylentileri daha inandırıcı buluyorum. Resmi olarak ne yalanlar söylendi aylardır Justice League ile ilgili. BvS’yi izleyen herkesin kendince yapabileceği bir çıkarım bu ayrıca yalnız olduğumu düşünmüyorum, pek asılsız bir iddia gibi de durmuyor. Resmi açıklama diye söylenen yalanlara inanmaktansa buna inanmayı tercih ederim.

(Why do we fall, Bruce?) #12832

Spoiler

Arkadaşlar bu arada JL’de gözüken Green Lantern’ın ismi Yalan-Gur’muş. (Yüzüğün Abin Sur’dan önceki sahibi) Yalun_Gur

(Oozaru) #12833

Zack baba detayı koymuş yine! Oh yeah, daçmin goş!

(Hedef 2019) #12834

(y) #12835

2 saniyecikde olsa çok güzeldi lantern görmek

(Muhsin Bayram) #12836

Malumun ilanı olmuş. “Snyder Cut” denilen taslak üzerinde geçtiğimiz Şubat ayından beri çalışılmamış. Junkie XL soundtrack’i tamamlanmamış ve sadece birkaç sahnede VFX tamamlanmış. Bu haliyle bir “Snyder Cut” yayınlamak neredeyse Aquaman’in post production masrafı kadar tutar.

(Burak) #12837

Zaten filmin masrafını zar zor çıkardılar. Şu haliyle Snyder Cut diye bir versiyonunun çıkması da imkansız olduğuna göre blu-ray satışlarından da bekleneni alamayabilirler. Ben bile almayı düşünüyordum şu an vazgeçtim mesela.

(Mert Özden) #12838

GÜNAYDIN.

(Hakan) #12839

Tüm şer odaklarına, dış mihraklara, içimizdeki MARMIL’cılara rağmen arkandayız reyiz.

@VivaLaVida Senin gibi yapabiliyor muyum ?

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #12840

Keşke WB Batsa