Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #12841

(Burak) #12842

Filme koyulması planlanan ama sonradan koyulmayan ya da kesilen her sahne filmin kendisinden daha ilgi çekici, ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Paralel evrende Justice League mi izledik biz ne oldu böyle? En iyisi bunlar hiç yaşanmamış gibi davranmak.

(Kid A) #12843

Allah korusun. Her şeye rağmen sektörün en başarılı firması benim hala.

DCCU için beklenti tabii ki büyüktü ancak sırf başarısız bir DCCU için Warner Bros gibi bir şirketin batmasını asla dilemem.

(JR Ewing) #12844

Bu kadar tepki gösterilmesini anlayamıyorum ben.

Bir de çıkarıldığı iddia edilen sahneler mevzusu üzerinden eleştiri yapılıyor ki öyle bir sahne var mı yok mu henüz netleşmiş bile değil.

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #12845

Ben pire için yorgan yakılmasından yanayım valla. Sektörün en tanınan en iyi şirketlerinden birisi nasıl bir süper kahraman filmi yapamaz arkaraş.

(Kid A) #12846

Kişisel görüş, saygı duyuyorum. Ancak bana bu sene Blade Runner 2049 gibi, It gibi, Dunkirk gibi, Wonder Woman gibi kaliteli filmler izletmiş bir firmanın sırf Justice League kötü oldu diye bu kadar yerilmesini kendi açımdan pek doğru bulmuyorum.

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #12847

Büyük ihtimalle bir süre sonra bu abartılı öfkem geçip gitmiş olacak :smiley:

(Mesut) #12848

En azından Zack’in senaryoyu paylaşsınlar, izlemesekte okuyalım

(Onur) #12849

Fragmanı izle, bir sürü filmde olmayan sahne var. Son yayınladıkları fragmandan bile filme koymadıkları sahneler olmuş.

(JR Ewing) #12850

İyi de eleştiriler bu sahneler üzerinden yapılmıyor.

(Onur) #12851

Çoğunluğu bu sahneler üzerinden yapılıyor aslında. Sadece green lantern olayı şu an bir efsane gibi gözüküyor ama bilemiyorum. Zack Snyder’in çektiği senaryo diye sızan metinde vardı gl.

O değilde 'I’m real when it is usefu’l gibi son zamanlarda gördüğüm batman’i en iyi anlatan cümleyi hangi kafa filmden çıkardı bak yine sinirlendim.

(Zaten ölüyüm diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #12852

Abooo

(Hakan) #12853

Hadi biz ortamlarda makara niyetine “baba” diyoruz da Ezra sana ne oluyor ? :smiley:

(fza) #12854

Filmin vizyon tarihinin ertelenmemesinin sebebi, baştaki Kevin Tsujihara aptalının “Ya verecekleri bonus parayı alamazsam”, korkusuymuş; açgözlü it! İnşallah kovulursun.

(Geek Velet) #12855

Batsın ve daha kaliteli filmler yapsın ki bir TDK görelim.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #12856

Earlier this year, Joss Whedon was brought on to Justice League to make the movie lighter and more fun. It’s also around the time when Snyder’s daughter died by suicide. Despite the terrible tragedy, Snyder tried to bury his head in his work, but ended up stepping down as director. The added pressure from Warner Bros. to change his movie couldn’t have come at a worst time. “It stopped being a good situation on any level,” The Wrap’s source said.

Harbiden “aboo”

Edit:

AT&T and Time Warner are currently in the middle of a $85 billion dollar deal that they were hoping would close by the end of the year. One source told The Wrap that WB CEO Kevin Tsujihara and President Toby Emmerich “wanted to preserve their bonuses they would be paid before the merger,” and were worried that “if they pushed the movie, then their bonuses would have been pushed to the following year and they might not still be at the studio.”

My takeaway here is that Justice League is the result of Batman v Superman backlash, too many cooks in the kitchen, and corporate greed.

(Umur) #12857

FB_IMG_1511856574066

(Why do we fall, Bruce?) #12858

Anket 149 bin olmuş.

(fza) #12859

İmkânsıza yakın. Sadece silinen sahneler olsa neyse de, bir sürü efekti eksik sahne var.

(Emir) #12860

change.org’ta mı yapıyorlar, ben ciddi bir şey sandım zuhahahah. 14 ARALIK İSTANBUL’DA LİSELER TATİL EDİLSİN!!