Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Oozaru) #12861

Post prodüksiyon aşamasında çıkartılan sahnelere yeniden para harcayacaklarini sanmiyorum. Ancak tamamlanip cikartilanlari eklerler.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #12862

Daha fazla oy toplarız yalnız.

(Hakan) #12864

Daha karanlık versiyon test edilmiş.

(Why do we fall, Bruce?) #12865

Ay hadi inşallah. Karanlık versiyon gelir mi sizce?

(Mert Özden) #12866

Yılın başında test edilmiş. Bu arada filmde Darkseid’ın olduğu ve Steppenwolf’u sorguladıktan sonra öldürdüğü yazıyor. E peki Darkseid’ı kim seslendiriyor? Akılları varsa ki yok, Michael Ironside’ı geri getirirler.

(Emre) #12867

Kesilen sahnelerin bide Kevin Smith tarafından ifşası

1:55:59

(Ertunç Doğan) #12868

Tsujihara filmin içine girip parçalara ayırdı ve bizde başımızı yerlere vurup duruyoruz.JL böyle olmamalıydı diye

(tlgpnr) #12869

Nasıl bu kadar boktan hale getirmişler ya filmi. Resmen kesilen sahneleri izlemişiz de asıl filmi izlememişiz gibi.

(Onur) #12870

Blu-Ray versiyonunda bir kaç ek sahne olacak, mesela bahsettikleri green lantern’in ares ile konuşması, Cyborg’un geçmişi gib…

Fakat çekilen bir çok sahne hikayenin akışını tamamen değiştiriyor. Yani superman’li hiçbir sahneyi koyamazlar mesela ya da Darkseid’lı sahneleri görebileceğimizi düşünmüyorum. Ayrıca şu dakikadan sonra Blu-Ray’e para verip WB’a para kazandırma gibi yola da girmem şahsen. Anca Tsujihara denen adam özür dileyip istifa ederse :slight_smile:

Bu arada aslında mos, bvs ve jl çok güzel bir üçleme oluyormuş Zack’in kafasında, onu anladım. Batman’in yeniden kendini bulması, Superman’in karakterizasyonunu vs vs. Aynı zamanda gelecek filmlere de bir çok yeni kapı açıyor pek söz vermeden.

Çok yazık gerçekten. Yıllardır beklediğimiz jl filmi iki üç yöneticinin iş bilmezliği yüzünden böyle olmamalıydı.

(Emre) #12871

Zack’in kafasındaki JL’de Batmanin BvS de adam öldürdüğü için kendiyle olan iç kavgası, hesaplaşması, Superman’in benliğiyle barışıp bildiğimiz Superman’e dönüşmesi, umut saçmaya başlaması gibi şeyler aslında uzun vadede üçleme olarak düşünüldüğü zaman bana hoş gelen şeyler. Yönetimin MoS ile Zack e verdiği tam özgürlüğü BvS ve JL ile bozması her şeyin 'Frankestein’a bağladığı yer. BvS ve JL de Zack’e karışmasalar mükemmel şeyler olacaktı demiyorum ama en azından adamın kafasındaki şeyler mantık bulacaktı ve şuan ki gibi önceki filmlerini pek iplemeyen, umursamayan bir yapı olmamış olacaktı. Yazık oldu.

(Emre) #12872

Bu resmi paylaşırken “ipne Whedon” kafasıyla değilde bir trajedinin kanıtı olarak paylaşıyorum. Filmin böyle hallere düşmesi çok yazık.

(Barış Beyaz) #12873

O soldaki ne ya :joy:
Sinemada fark etmemişim

(Ertunç Doğan) #12874

Sadece whedon değil Ben affleck o reshoot dönemi bayağı alkolden şişmişte

(Ant Ekşiler) #12875

Marmılcılar “abi çok karanlık” diye diye böyle oldu. Whedon 'da son çiviyi çakmış.

(öğnkü) #12876

Whedon’ı da oraya Marvel Lobisi getirdi zaten.

(GreenLanternCorps) #12877

Keşke filmin sonunda Apokolips’i görseydik. Hatta şöyle bir sahne olabilirdi;

Steppenwolf yaralı ve bitkin bir şekilde boomtube ile Darkseid’in yanına ışınlanır ve Darkseid’i arkası dönük, eller arkada bağlı şekilde camdan Apokolips’i izlerken görürüz (camdan net olmayan bir yansıması vardır). SW arkasında diz çökmüş özür dilerken camda bir çift kırmızılık görünür ve kırmızı iki tane ışın kameraya doğru gelir, ekran kararır ve JL logosu.

(Umur) #12878

Steppenwolf’un Apokolips’te Darkseid tarafından öldürüldüğü sahne çıkartılmış diyorlardı zaten. Belki de vardı :man_shrugging:t2:

(Why do we fall, Bruce?) #12879

Bu arada fark ettiniz mi maskesindeki kaşları çatması farklı.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #12880

Kandırıldık kardeşim başka bir açıklaması olamaz.Neyse bu halk gişede cevabı verecektir.

(Varrrrya) #12881

zuha