Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(elif) #12882

Facebook filtresi gibi olmuş.

(Hakan) #12883

(öğnkü) #12884

Superman’dan uzun Batman mi olur ya yallah boşalt şu cast’i Affleck.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #12885

Vallahi de billahi de biz Batfleck’i savunacağız…!! #DirenBatfleck

Nasıl cevap ama tam primci cevabı gibi oldu di mi heheheheheheh

(Emre) #12886

“Eleştirecek başka bir şey kalmayınca ben” oldu biraz sanki.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #12887

Bu kostümü adamakıllı gördük mü yahu biz film boyunca?

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #12888

Final bossta giydi ama çoğu sahnede Batmobile’in içindeydi ben de pek dikkat etmedim açıkçası.

(Mert Özden) #12889

Clark’ın, Clark halindeyken gözlük takmamasına acayip kılım. Sonda beş saniyeliğine taktırtmışlar çok şükür.

Ama gözlük takarsa badass karizmatik olmaz taam mı .s .s - Zack

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #12890

(Althide) #12891

Injustice e güzel hikaye diyen popüler kültür nereye çekiyorsa oraya giden biridir, büyük ihtimalle. Olaylara içinde bulunduğu toplumdan ayrı bir zihinle bakma kabiliyeti yoktur, büyük ihtimalle

Bence ve genelleme yok

(Why do we fall, Bruce?) #12892

Fotoğrafı bile yeter. #DirenBatfleck

@Tinkivinki senin gibi yapabiliyor muyum?

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #12893

OFF ŞU BAKIŞLARA ŞU ENDAMA BAK BEE ÖLENE KADAR BATFLECK’CİYİZ.

@rebellion62 kardeşim tekniğin iyi ama geliştirmen lazım.

(fza) #12894

Bunu demekten sıkıldım ama, cidden yazık:

Bir de hala altına “Tek şansımız Aquaman kaldı”, vs yazanlar var ki o da trajikomik. 5 film çıkarmışsın; ne olduğu ortada. Bence beklenti oluşacak bir durum pek yok. Bir Shazam’i merak ediyorum, o da başrol sebebiyle.

(öğnkü) #12895

Cidden ya. Nasıl Marvel iyi evrende kötü filmler çıkarıyorsa DC de bu kötü evrenden iyi film çıkarabilir ama bu genel gidişatı etkilemez bence.

(Kubilay ) #12896

Hicbirsey izlemeden gittim,çünkü umrumda değildi. Ilk gun izledim ve umrumda olmadan geri çıktım.

Guzel sahneler vardı, ama evren içerisinde suan karakterlerin kendi tutarlılığı yok.
Batman Kara Şövalye gibi başladı,e sonra?pismanlik ponciklikle mi ifade ediliyor.Superman’a kafa tutan adam Aquaman ters bakınca kekelemeye başladı…Bak senn

Baltali sapiga diyecek lafim yok ,anam anam dedi,yok 5 ordu eski tanrilarla bu adam zarzor zaptedildi ama superman 2 tane vurdu gönderdi,ölümden döndü bu adam…
Atom bombası yediginde uzerinde az buz etkisi vardı,madem bu kadar op bir karakter yapacaktin basta neden yapmadin Bvs de ıkına ıkına gemi cektiriyordun,simdi binayi tek elle taşıyor.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #12897

Ben de bunu diyenlerim ama tek sebebi James Wan. O olmasa takvimime alacağım bir film bile olmazdı JL’deki bayık ve useless hallerinden sonra.

(fza) #12898

Hayır, iyi film olabilir ki inşallah olur ama sorun, adamların Aquaman filmini kurtarıcı gibi görmesi. Bu yönetim durduğu sürece istikrarlı bir ilerleme beklemek komik bence.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #12899

Ha ben evreni değil de filmin özelini kastediyorsun zannettim. Haklısın evrenin toparlanacağına ben de inanmıyorum artık bu saatten sonra. Batman’in ve Superman’in karakterleri medcezir gibi filmden filme gitgel yaşıyor. Wonder Woman dışında istikrarlı bir karakter çıkaramadılar geçen 4 yıl içinde. Valla normalde direk reboot isterdim ama WW’ye çok yazık olacak öyle olursa. Diğerleri değişsin umurumda değil :smiley:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #12900

Aslında şöyle düşünmek lazım.DCEU evren olarak MCU’ya hiç benzemiyor.Anladığım kadarıyla Marvel gibi her şeyi birbirine bağlamak gibi bir sorunları yok.MCU’da infinity war hikayesi izliyor gibi olduk DCEU bunu düşünmüyor gibi geldi bana.
Solo filmler evreni kurtarır mı bilmem ama iyi mi kötü mü olduğunu söylemek için bence erken.Çünkü gerçekten ilginç işler çıkabilir.Tabi WB yönetmenlere karışmazsa onuda ekliyim.

(fza) #12901

Bence paylaşılmış evren olmasının bir esprisi kalmıyor eğer ortak bir yere bağlanmazsa. Öyle bir düşünceleri yoksa, evreni iptal edip; yönetmenlere full kontrol verip farklı farklı üçlemeler çeksinler.