Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #12902

Ortak bir yer büyük tehditler olur işte.Elbet bir gün Darkseid gelecek o zaman yeniden toparlanırlar işte.Batman her filmde Fury gibi birini ekibe alır.Benim demek istediğim bize bir saga anlatmayacaklar.En fazla JL after credits sahnesi gibi olur.

(Hakan) #12903

Bu Black Panther memeleri ne zaman duracak. :smiley:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #12904

Herkes extended edition istiyor ama acaba tamamlanmış görsel varmı ki _? Sonuçta bu adam filmi bitirmeden ayrıldığına ve whedon geldiğinde hikaye değişikliğine gidildiğine göre belki de eklenebilecek sahne sayısı çok azdır.

(Hakan) #12905

@KansasBoy trigerred :smiley:

(Mert Özden) #12906

Ne güzel işte, mutlu Superman’i oynamayı daha çok sevdim demiş :slight_smile:

(Go down swinging.) #12907

Gerçek Superman’i oynadığı için sevinmiştir yavrucak.

(Oozaru) #12908

Ben Affleck ve Hanry Cavill’e yazık oluyor.

(Hakan) #12909

(Oozaru) #12910

lanet parmak. :stuck_out_tongue:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #12911

Laciler :smiley:

(Cenker Karace) #12912

(y) #12913

Aquamani merakla bekliyorum başka filmleri yok zaten yapım aşamasın da :smiley: shazam var ona da ortadayım çok beklemiyorum

her gün ayrı bir haber bu filmle ilgili her haberin ortak noktası da deleted :rofl:

(Cenker Karace) #12914

Justice League filminin kesilen sahnelerinden birininde Justice League filmi olduğu ortaya çıktı.

gibi bir haber çıkacak az kaldı :stuck_out_tongue:

(Muhsin Bayram) #12915

Eveybody Knows müziğini açılışa Whedon koymuş.

(Mert Özden) #12916

Bak bu şaşırtıcı bir şey işte.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #12917

Sigrid Cover bence de çok Snyder tarzı değil. Ama emin değilim.

(Muhsin Bayram) #12918

Bence tam Snyderlık bir tercih olurdu. Ben baya şaşırdım şahsen.

(meta) #12919

youtube’da şarkının altında herkes adama ana avrat düz gidiyordu asdkşja yazık

(Muhsin Bayram) #12920

Daha önceden söylediğim gibi filmin beğenilmeyen tüm kısımlarını Whedon’a yıkıp, beğenilen her şeyi Snyder’a atfetmek gibi bir trend oluştu filmden sonra.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #12921

Bence şarkı tam Snyder’lık ama Sigrid cover’ı Snyder’lık değildi. Bana Snyder orijinal Cohen cover’ını kullanırdı gibi geliyor.