Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Muhsin Bayram) #12922

Eh, Cohen’in orijinal versiyonu o sahnelere uymazdı ya da aynı etkiyi yaratmazdı diye tahmin ediyorum. Ayrıca Snyder cover olayına karşı biri değil. Watchmen için My Chemical Romance ile çalışıp ‘Desolation Row’ coverı hazırlatmıştı.

Ek olarak Sucker Punch soundtrack albümündeki neredeyse bütün şarkılar cover.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #12923

Cover olayına karşı da demiyorum? Orijinal mesajdaki şeyi tekrarlıyorum burada, bence Snyder’a Sigrid Cover’ı uymuyor.

Edit: Attığım yorumlar:

(Emir) #12924

Vizyon kardeşim vizyon.

(Muhsin Bayram) #12925

Kült şarkıların melankolik, modernize edilmiş coverlarını kullanmak Snyderın trademark özelliklerinden biri. Bunu Watchmen’de de gördük (Desolation Row), Sucker Punch’ta da (White Rabbit, Sweet Dreams, Where is my mind vs), Justice League için hazırlanan Come Together fragmanında da. Ayrıca Snyder’ın oldukça dramatik bir sahne üzerine Cohen’in gayet upbeat olan orijinal versiyonunu kullanacağını hiç düşünmüyorum.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #12926

Diyorum ki spesifik olarak Sigrid’in Everybody Knows Cover’ı bence tam olarak Snyder’ın tarzı değildi ama diyorum, bilemiyorum diyorum, belki de öyledir diyorum, belki de diyorum Cohen’in orijinal Cover’ı daha uyabilirdi, benim kafama yattı diyorum, ne Snyder’ın cover’a karşı olmasıyla, ne kült şarkıların melankolik, modernize edilmiş coverlara karşı olmasıyla ilgili bir şey söylemedim, çok spesifik bir mevzuyla ilgili çok spesifik bir şey söylüyorum.

(Hakan) #12927

Parademonlara karşı mükemmel çözüm.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #12929

DC filmleri içerisinde Çin’de 100 milyon dolar gişe yapan ilk film oldu.
TDKR 52 milyon dolar gişe yapmıştı.TDK ise Çin’de vizyona girmemişti.

(falanfilan) #12930

Çine odaklanarak zekice bir pazarlama yaptılar bence.

(JR Ewing) #12931

Çin’de gösterime girecek Hollywood filmleri sayısında senelik 34 filmlik bir kota var, yakın zamanda bu kotanın 38’e çıkacağı konuşuluyordu. Son durumu bilmiyorum.

Bu nedenle bazı filmlere yer kalmıyor.

(y) #12932

çinliler sevmiş demekki ama hala önemli olan kuzey amerika amerikalılar sevdikleri filmleri göklere çıkartabiliyorlar wonder woman gibi tüm dünyada toplam hasılatın yarısı abd de oldu 400 milyon dolar inanılmaz bir rakam bence ww için ama jl yide tam tersi sevmediler çok 200 milyon şuan sanırım sadece abd de yaptığı man of steelden bile az abd gişesi olucak

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #12933

Zeus un cami ziyareti

(öğnkü) #12934

ALLAH AFFETSİN bu adamın kafası niye küçük :confused:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #12935

Omuzlar normalin 2 kati çünkü :joy:

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #12936

Belli ki şişirme bu, sen tek atarsın buna hocam.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #12937

Nereye tek atıyorum :joy: adam beni 3 kere komaya sokar

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #12938

‘‘Hazırlıklıysa eagle alır.’’

(Geek Velet) #12939

Müthiş tespit ya o kaş tespiti. Alkış gifi.

(Hakan) #12940

Vay be buralarda artık çayırlık ve çimenlik oldu.

Superman’in siyah köstümlü kısa bir sahnesi olduğu onaylanmış ve kesilmiş.

(y) #12941

blurayine kadar bir şey konuşulmaz pek artık bu konuda öyle bir filmdi ki aklımda hiç bir şey yok filmle ilgili dostoyevski den başka :smiley:

(Hakan) #12942

“They said you’d come” fragmanda ne hype yapmıştık harbi filmde yoktu ya.