Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(#26#) #12943

Arkadaşla yemeğine iddiaya girmiştik. Ben Superman demiştim, o GL demişti. Rahat kazanıyordum yani.
Abv WARNIR BIROS

(Gambit) #12944

İkisi de geliyormuş ama o sahnede :joy:

(korhan) #12945

Sırf bu sahne için filmin tamamını affedebilirdim.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #12946

Oh diyorum. Sırf bu sahneye oh diyorum. Ohhh.

(Mert Özden) #12947

Darkseid, Apokalips’te öldürmüyor muydu? Yoksa… yoksa… hayranlar internette olabildiğince sallıyor mu?

(Hakan) #12948

Adamın twitter linki yukarı da aynen yaz, cevap verir herhalde.

(Onur) #12949

Ya bir çok farklı son çekilmiş test gösterimi için. Onlardan biri olabilir. Cyborg’un öldüğü de var mesela, ölmediği de. E tabi konu hakkında hiçbir açıklama gelmeyince yalan haberler de arttı. Kevin Smith’in programda söyledikleri kesin doğru ama. Onu kaynak olarak almak lazım.

(Ertunç Doğan) #12950

Green lanternlı yalan Kevin Smith in okuduğu büyük ihtimalle gerçek gibi gözüküyor.

(If you seek his monument look around you) #12951

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #12952

(Hakan) #12953

(Why did you say that name?!!) #12954

Allahım neleri çıkarmışlar çıldırıcam şu anda. Yazık ettiler filme, puhh yazıklar olsun.

(KartaL) #12955

Bir tane daha

(Hakan) #12956

Filmin sesçisi 3 saati doğradılar, yemin ederim diyor.

(Why do we fall, Bruce?) #12957

ay-olabilir-mi-oyle-bisey-lutfen-olsun-cunku_680526_m

(Hakan) #12958

Zack baba detayı koymuş. :stuck_out_tongue:

(Gizem) #12959

(Mert Özden) #12960

Siz asıl olayı kaçırmışsınız. Aslında JL’de gördüğümüz şahsiyet Bizarro’ydu. Superman hala ölü vaziyette. Yaa… zack baba koymuş yine detayı anlayacağınız.

(Hakan) #12961

Kansaslı “Dou you bleed” ?

(Gambit) #12962

Utanç verici abi ya. Film başladığında o ağız ne amk dedim birden.