Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Hear me and rejoice) #13123

Eğer bir proje zarar ettiyse nereden kar edebiliriz diye bakar tüm şirketler ve tüm seçenekler değerlendirilir.Filmlerde de bu bluray satışlarıdır yukarda çok dedim bvs nin bluray satışları 100milyon doları geçti ilk 1 yılda JL ye extended cut bilmemne cut doldurmaları lazım o diskleri 150m yapabilme kapasitesi var satışlarda ilk 1 yıl içinde bvs rekor kırmıştı bluray satışında takip ettiyseniz diyelim zackin ilk cutı izlenebilir değil cgı lar eksik bunları biraz düzeltip bluraye koyabilirler sonuçta alacakları rakamlar çok daha yüksek sana katılmıyorum wbnin extended cutmı derler ne cut derler çıkarması lazım gelirleri toplarlaması için bu filmden ayrıca filmin sinema versiyonu kötü bir işti bana göre mutlaka silinen sahnelerin eklendiği bir versiyon olucaktır karakterlerin altlarının doldurulduğu bir ton sahne yok filmde

(Mert Özden) #13124

Extented Cut her türlü çıkacaktır. Ama Snyder Cut’ı boşuna beklemeyin. Cyborg’un futbol sahnesi gibi yaklaşık 10 dakikalık ek sahne koyup, blu-ray pazarlaması yapacaklardır.

(Hear me and rejoice) #13125

evet hatırlarsanız bvs ultimate için fragman bile çıkarmışlardı bunda da dediğin gibi cyborgun futbol sahneleri barry sahneleri aquaman atlantis sahneleri bunlar 20dkyı geçiyordur tahminimce bunları pazarlıyacaklardır illaki.

(Why do we fall, Bruce?) #13126

Ya Batman’in en iyi sahneleri bu kesilen sahnelerdeyse? Ya Batman’i kötü göstermek için böyle şeyler yaptılarsa? Allah’ım sana geliyorum!! :sob:

(evethearteyes) #13127

Evet Superman lobisi devreye girip Batman’in kötü gösterilmesi için WB’a baskı yapmış, hatta tuvalette yakılmış Batman posterleri bulunmuş :upside_down_face:

(Gizem) #13128

Silinen barry-iris sahnesi

(Why do we fall, Bruce?) #13129

Art by Tiago Ribeiro

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #13130

Extended Cut olsa bile bu sahneyi eklemek gibi bir işe kalkışmazlar umarım

(Burak) #13131

Blu-ray mi çıkmış oooooo müthiş haber, bu çöpü 1080p formatında izlemek için sabırsızlanıyorum. Filmin içinde gözümden kaçmış gizli çöpler falan vardır belki daha dikkatli izleyince görürüm.

(Gizem) #13132

Sahne güzel değil cgi’yı bile çok kötü

(Umur) #13133

Iris West için yeni oyuncu aramaya başlamamışlar mıydı? Öyle haberler çıkmıştı diye hatırlıyorum. Doğruysa, bu sebepten de koymazlar.

(Kaan ) #13134

Ben de bu durumdayım. JL çıktığı zaman çok yoğundum ve bu yoğunluk 2-3 hafta daha devam etti. Geçen gün filmin Kültür Bakanlığı bandrollü orijinal DVD’sinin çıktığını gördüm ama içimde hiç izleme isteği yok. Bir yandan burdaki mubette katılabilmem için izlemem lazım ama bilemiyorum.

(anon17803553) #13135

Ben 3 gün önce izledim film çok kötüydü ya, bence hiç izleme. 2 saat duvara boş boş baksan filmi izlerken alacağından daha fazla zevk alırsın.

(Oolong) #13136

Bu kepaze filmin DVD’sine vereceğin parayla iskender yiyerek daha hayırlı bir iş yapmış olursun.:grin:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #13137

Bitmemiş CGI o, ben şundan dedim:

(Hear me and rejoice) #13138

redditte paylaşılmıştı ırıs west yerine başka bir dijital modelleme yapıyorlarmış extended cutta o olacakmış sanırsam

(InMemoryOfEmirBK) #13139

Ben Affleck çıkar inş

(korhan) #13140

Bıyıktan sonra koca bir insanı nasıl rezil edecekler gerçekten çok merak ediyorum.

(Why do we fall, Bruce?) #13141

(Hear me and rejoice) #13142

valla onların problemi nasıl yapacaklar bilmem :smiley: jl bana hiç bir dc filmine hype yapmamayı öğretti artık