Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Onur) #13204

New 52’de farklı, makalede aşağıda yazıyor. Böyle ayrıntılara düşersek ooooo…

(Emre) #13205

@Onr Senin ne kastettiğini biliyorum, zaten bu cevabım genel olarak @Superman 'e yönelikti.

Parademon’lar başka canlılardan dönüştürülen katil yaratıklar, insan değil. Onu geçtim bunlar istilacı, tüm insanlığı köle yapmaya, Dünya’yı yok etmeye gelen yaratıklar. İnsanlarla arasında baya bir fark var bence. :slight_smile:

(Umut) #13206

New God teknolojisi ile başka canlıları kaçırıp Parademon yapmaları için zombileştiriliyorlar. Bilinçlerini kaybediyorlar, ölüyorlar zaten.

(Why do we fall, Bruce?) #13207

Benim bu konu hakkındaki yorumum şöyle:

Arkadaşlar ben de insan öldürmeyen bir Batman istiyorum, bu gayet normal bir şey. Ama bunu ancak çizgiromanlarda görebiliriz. Sinemada göremeyiz. Çünkü evrendeki başlangıcı zaten böyle yaptılar. Bu saatten sonra adam kalkıp “Bıktım ulan adam öldürmekten, biraz da öldürmeden paketleyeyim.” demez herhalde.

Aslında bu kadar takılmamak lazım. Şu an konuşmamız gereken konu, JL’deki minnoş Batman. Gerçi ona da Batman denirse…

([Godwoken]) #13208

Film ile ilgili en büyük önyargım Cyborg’un aşırı antipatik olacağıydı. Değilmiş, yanılmışım. Cyborg’un -Batman’in 14 bin 582 filmde anlattığı- temel motivasyonunu yalnızca 2 dakikalık bir sahnede vermişler.

“Do you Bleed?” kısmını sevdim.

DC sinematik evreni çok karaktersiz bir yapıda, dikiş tutturamamasının temel sebebi bu. Marvel gibi “abi New York’a Nükleer atılmış, adamlar dönerci muhabbeti yapıyor” safsatasına kulak asmayıp, bildiği yolda ilerledi. Bak, sinema sektöründe tek el konumuna geldiler.

DC fanları, her çıkıp seslerini yükselttiğinde filmler daha karanlık, daha yoğun oldu.
Total seyirci “Çoluğumuzu çocuğumuzu getirmeyelim mi?” dedikçe Batman “I’m Rich” (fena değildi bu arada) esprisi yaptı.

Eyyy DC, artık rakip olabilecek seviyede filmler çıkar ve rekabet ortamı yarat. Azıcık özgün olmaya çalışsan, geek alemi seni yarı yolda bırakmayacağı gibi her sene Star Wars’ı beklediği hasretle senin filmlerini de bekler. Ama sen kalkıp 5 kişilik Adalet Ligi’ne hikayesini bilmediğimiz 3 karakter sokarsan, biz de sana sokarız. (eleştiriyi.)

(anon21711647) #13209

@Madmann @Cakinga haklısınız :+1: benim tavrım sadece kendini DC ile ilgili şeyleri beğenmemeye odaklayanlara… Warehouse sahnesi şimdiye kadar beyaz perdedeki gelmiş geçmiş en iyi Batman sahnelerinden. Ama işte yinede şurasını beğenmiyeyim burasını beğenmiyeyim diye irdeliyo bazı insanlar kanımca.

Yarasa görünce bayılan bir Batman olsa nolurdu acaba merak ediyorum. Şimşek çakan thor’un bayılması misali…

(evethearteyes) #13210

Begins’e mi laf vuruldu burada :d

(InMemoryOfEmirBK) #13211

Adam tek cümleyle 2 filme girdi he

(Kürşad the Falcone) #13212

Ne Batman konuşuldu arkadaş.

(anon21711647) #13213

Estağfurullah üçlemeye karşı boynumuz kıldan ince :slightly_smiling_face:
’'nice coat ‘’ :bat:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #13214

Üçlemede eksik olan tek şey adam gibi kariografilerin olmayışıydı.

(anon21711647) #13215

Evet ama olsun konusuyla kurgusuyla tonuyla harika filmlerdi. :relaxed:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #13216

Yeni filmlerdeki birçok şeyin sırıtıyor oluşu 3 lemenin sade gibi görünen gerçekçi çizgisi yüzünden.

(Taylor Swift Fanboi) #13218

Neden evrende bir tek insanların mı çocukları var

(Mert Özden) #13219

Git kendisine sor, ne bileyim?

(evethearteyes) #13220

Slsödlöekfmekemelwl bu nasıl diyalog olm ne yaşanıyor yine burada

Ya ne adam öldürmesi aqm yok öyle bir şey -batman

(Mert Özden) #13221

Adam doğru düzgün Dünya’yı bile önemsemiyor. Tek derdi, ailesinden yadigar Gotham’ın kalıcı olarak boka batmamasını sağlamak. Neymiş efendim efendim uzaylıların çocuğu yok mu? Batman’i lawful good türünde bir adam değil.

(Taylor Swift Fanboi) #13222

Tamam filmde adam öldürdüğünü gördüğümüz yerler metropolis. Sıkıntı yok devam

(Mert Özden) #13223

(anon21711647) #13224

Batman hazırlıklıysa insan öldürür