Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Why do we fall, Bruce?) #13266

Dalga mı geçiyorsun? Batman zaten savaş alanından bir yere ayrılmadı ki.

(Eray | I can save the world alone) #13267

Son sahne :heart_eyes::heart_eyes:

(Why do we fall, Bruce?) #13268

Official gibi gözüküyor ama, öyle mi?
Edit: Pardon, buradan izleyince kanal gözükmüyor. Kanal WB Home Ent.

(13. Sakar Kral) #13269

altına yapılan harika yorum :smiley:

• Cool, now i can be disappointed at home too.

(Eray | I can save the world alone) #13270

Öyle.

(JR Ewing) #13271

Ekstra sahneler varmış, güzel haber.

(Why do we fall, Bruce?) #13272

Bir yanım nasıl sevineceğini bilemiyor. Diğer yanım ise “E bir zahmet WB.” diyor. Umarım kesilen tüm sahneleri koyarlar ve CGI’i geliştirirler.

(Mert Özden) #13273

Ekstra sahne diye geçiştirmeleri hayra alamet değil. Fazla bir şey yok anlaşılan.

(Why do we fall, Bruce?) #13274

Bence hemen konuşmak doğru değil. Çünkü bizim gibi sahnelerin bazılarının kesildiğini bilmeyen insanlar da var.

Burası bi Darkseid üssü olabilir mi? Ya da Krypton gemisi? Asıl soru Superman’in orada ne işi var? Orada ne yapıyor?

(Mert Özden) #13275

DCEU’nun Fortress of Salitude’u o Krypton gemisi. Yani dirildiği yer ile aynı yerdir.

(İbrahim Kaya) #13276

Superman’in mezarında gördüğü bir rüyadır muhtemelen. Zack sever Dream Sequence serpiştirmeyi.

(Emre) #13277

Kostümü almaya gitmiştir kesin.

(Why do we fall, Bruce?) #13278

Ama kostüm zaten üstünde.

(Emre) #13279

Kostümü alıp giymiş sonra da kapışmaya gidiyor işte, öyle düşündüm ben.

(Why do we fall, Bruce?) #13280

Hımm, anladım. Ama aklıma takılan bir şey var. Superman ölünce kostümü nasıl gemiye bırakıyor? Hem kostümü yırtıktı, nasık oldu da düzeldi?

(Mert Özden) #13281

Kostüm üstünde değil.

(A) #13282

Bildigim kadariyla vizyona girmeden once film teslim edildiginden beri CGI uzerinde kimse calismiyor. En son ana kalan kisim Superman’in biyigiydi, o da teslim edildikten sonra is bitti. Kesilen sahnelerin tamamlanacagini sanmiyorum.

(Why do we fall, Bruce?) #13283

Nasıl yani? Pelerini var.

(Mert Özden) #13284

Gömülürken, takım elbiseli gömülüyor. Yırtık suiti, Bruce veya annesi almıştır. Clark, yırtık suit ile muhtemelen uğraşmadan gemiden yeni bir suit alacak.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #13285

Kostümü Batcave’deydi zaten fragmanlarda. Bi oraya uğrayıp çıkarılan “umalım da geç kalmamış ol” muhabbetini etmiş olması lazım.