Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Berkay Küçük) #13408

Elf gözlerimi …
:sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat:

(Eray | I can save the world alone) #13409

Sahneyi tekrar izleyince fark ettim gece olan sahneyi gündüz yapmışlar ama binaların ışıkları hala yanıyor :man_facepalming:

(Why do we fall, Bruce?) #13410

Hep bu Whedon yaptı bunları

(Eray | I can save the world alone) #13411

Whedon’dan açmasını isteyen WB tek suçlu WB

(Why do we fall, Bruce?) #13412

Ama sonuçta Whedon da bunu kabul etti. Suç ortağı da Whedon. :joy:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #13413

Whedon ın vizyonsuzluğunu zaten biliyoruz. WB daha büyük suçlu.

(Why do we fall, Bruce?) #13414

Bence Whedon, Marvel ajanı.

Evet hala bu düşüncemden vazgeçmedim.

(Hakan) #13415

Apocalypse evimiz, Darkseid babamız. (film sonunda göreydik, iyiydi.)

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #13416

Bir mucize olur da 2. film düşünülürse illa ki görürüz ama sanmıyorum.

(.) #13417

Önümüzdeki 5 yıl içinde gelmiyeceğini garanti edebilirim

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #13418

Muhtemelen uzun bir süre solo filmlerle evreni toparlamaya çalışacaklar. Darkseid’ı da başka filme harcamazlar. O yüzden bol bol bekleriz Darkseid’ı.

(Mert Özden) #13419

Biraz gazınızı alsın.

(anon17803553) #13420

Filmin sonunda Darkseid’ı göstermemek çok akıllıca bir hareket yalnız. Kimin fikriyse tebrik etmek lazım.

(Oolong) #13421

Açıp yeniden izleyeyim. Özledim.

(.) #13422

Evren buysa ben almıyım.Reboot şart en kısa zamanda.Ellerinde flash var filmde nasıl kullandıklarına bakıyorum üzülüyorum

Zack Snyder henüz Justice League’i izlememiş. Vero üzerinden bir özel mesaja cevabı;
“Filmi bıraktığımdan beri izlemedim. O karakterleri çok sevdiğimi bilirsiniz. Keşke filmi sizler için bitirebilseydim” dedi.

(Kürşad Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez) #13423

Bi’ Aquaman ve Shazam çıksın (ve iyi gişe de yapsın), ona göre kervanı yolda düzmeye çalışacaklardır.

Iş evren işi olduğu için net bir şey de söyleyemiyorum. Mesela Aquaman de batarsa artık kesin iptal ederler DCU’yu derim ama, diğer yanda devam filmleri de para basacak olan Wonder Woman ve Suicide Squad’tan da vazgeçmeyi istemeyeceklerdir. Ama henüz asıl karakterlerden de kâr edemiyorlar. Karışık durum.

(Can ) #13424

Merhaba dostum, elinde görsel var mı acaba?

(.) #13425

@Kursad_Sahin wonder woman tuttu mesela her türlü kar edicekler artık dc sinema evreninin ıron mani oldu wonder woman bir nevi 2.filmi milyar barajını geçerse şaşırmam.Onun dışında shazam ve aquamanin de kar etmesi lazım en azından 650-700 barajını geçerlerse zaten başarılı sayılır sayılır.Aquamanden çok umudum var büyük süpriz yapabilir iyi anlamda.Aynen suicide aquad o kadar gömüldü ama yinede çok iyi gişe yaptı ilk filmine göre.İyi tanıtım yaptılar reklamı güzel yaptılar yetti film için.Risk almayıp tutan markalara devam filmleri çekme ihtimalleri yüksek zaten ss 2 onaylandı bu sonbahar çekimlere başlanıcakmış söylentilere göre

(Denizcan Sel) #13426

Şu filmin ismi ilk açıklandığında yaşadığımız duygu şelalesini hatırlıyorum, bide şimdi yapılan sohbetlere bakıyorum… Hey gidi DCEU hey

(Hakan) #13427

Bu adamı da kaybettik.