Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(was never real) #13428

soundtrack her şey yaa… lanet olsun elfshit’e

2.20’den sonra gerçekten mücadele etme hissiyatını alıyorsun…

(Berkay Küçük) #13429

Filmin Soundtrack’i konusunda kafam karışık. Everybody Knows’la mükemmel başladı. Superman ve Batman’in theme’leri nostalji yaşattı. Amazonların teması fena değildi ve sonda çok güzel bir A New Hope’la kapanışı yaptı. Ancak arada kalan tüm temalar benim kafamda yok. Kötü bir Soundtrack değil ama Man Of Steel, Wonder Woman’ı ve Dawn Of Justice’i gördük belirli bir çıta kurmuşlardı Score konusunda.

Bu tema evrenin olması gereken temelini çok güzel kuruyor. Kahramanlarımızın adaletin, umudun sembolu oldukları hissini çok güzel veriyor.

(was never real) #13430

:slightly_smiling_face:

(Ali) #13431

Batman’i canlandıran adamın zekasından şüphe duymaya başladım.

(Barış Beyaz) #13432

Çoğu müzisyen filmden yıllar önce çalışmaya başlar ancak Elfmen geldiğinde çok az bir vakti kalmıştı ve özgür değildi. Geçmişte yaptığı işlere bakınca nasıl mükemmel eserler verdiğini görebilirsiniz

(Berkay Küçük) #13433

The Nightmare Before Christmas :grinning::grinning:

(Geek Velet) #13434

Ben Affleck’i anlamıyorum. :slightly_smiling_face:

(Oozaru) #13435

BU en iyi haliyse, önceki halini düşünemiyorum. :joy::rofl:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #13436

Sçtk bari biraz kotarmaya çalışayım.

(Why do we fall, Bruce?) #13437

(Onur) #13438

Böyle giderse hiçbir oyuncu anlaşma yapmaya yanaşmayacak DCEU için. Jared Leto da benzer şeyler demişti.

(Cenker Karace) #13439

Bende bir aktör olsam menejerim gelse sana şöyle şöyle rol bulduk DCEU 'da dese bir kaş kaldırırım hani…Tabi parasınada bakarım o ayrı…:slight_smile:

(Serkan of İzmir) #13440

DCEU ne diye sorarım :DDD

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #13441

Ünlü bir aktör olsaydın en son umursayacağın şey hayran kitlesi olurdu

(Xάος) #13442

Filmi hala izleme fırsatı bulamadım sadece bunu izledim ama, cgi çok gözüme battı, “cgi video oyunları” gibi geldi. Çıksın da alıp izleyelim merak ettim.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #13443

Bence güzel filmdi, ama şöyle: Ben BvS’nin ardından karma karışık hâle gelen bu evrende hemen sonra çekilecek bir JL filminin iyi olamayacağını düşündüğüm için, bu filmi "heyecanla beklediğim film"den ziyade “atlatılması gereken bir badire” olarak görüyordum. Ve bence iyi atlatıldı. Bu filmin devamında artık ayakları yere basan bir evren kurulabilir. Eğer önümüzdeki Aquaman iyi çıkarsa “işte şimdi başlıyoruz” moduna girebiliriz diye düşünüyorum. Gerçi kenarda da hâlâ akıbeti belirsiz bir Batman var ama, olumlu düşünelim biz.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #13444

Aynen takım filmleri neyse de solo filmlere güvenim tam.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #13445

(Gizem) #13446

Jl Arabistan posteri diyorlar :d

(Ömer Taşkaya) #13447

Hahhahahahaha ciddimi bu ya