Justice League Gözcü Kulesi 🌟

(Geek Velet) #13470

Haklısın, ancak yine de o açılışı filmden(yani ana hikaye olarak, elbette katkısı var özellikle Superman konusunda ama ana gidişat bence buradan sonra başlıyor) sayıyor muyuz? :slightly_smiling_face:

(Why do we fall, Bruce?) #13471

Tamam hadi senin dediğin gibi olsun.

(Geek Velet) #13472

Aaaa, olmaz öyle. :relaxed: :hugs:

(Why do we fall, Bruce?) #13473

Derdin nedir evlat?

(Salih Alp Gökçek ) #13474

image

image

image

(Umur) #13475

(y) #13476

Kesinlikle zack synderın uzun versiyonu olduğuna inanıyorum ya 3 saatide aşkın bir çekimi var diye düşünüyorum barry ile ırısın okulda bile çekimi olmuş şu fotoğraflara bakınca. Cyborgun okul hikayesi futbol macerası ve daha bir ton şey

(öğnkü) #13478

svg

(Why did you say that name?!!) #13480

O zaman kaldırıyorum(ben hiç rast gelmedim ondan☺)

(y) #13481

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #13482

Pfff aynı şeyleri 348 kez söylemekten bıkmadınız ya. Anladık arkadaşlar reshootlar kötü işte.

(Liquidman) #13483

Ben de sıkıldım bu tür resimleri görmekten artık ama Superman’i face app ile mi güldürmüşler lan puhahah

(Oozaru) #13484

Kusacağım artık. Hakikaten yeter.

(Onur) #13485

Abi Justice League başlığında ne konuşcaz başka, daha uzun versiyonu çıkacak, bu konular çok konuşulacak. Girmeyin başlığa görmek istemiyorsanız. Ne kadar anlamsız bir yorum.

(Oozaru) #13486

Aynı şeyi 100 kere atarsanız, böyle yorumlarda görürsünüz.

(y) #13487

Niye atmıyalım bu derdimiz oldu her yere atmaya devam edicez bu joss shit in reshootlarının ne kadar berbat olduğunu her yerde her zaman göstericez dün ben attım yarın başkası atar uzun ve zack synderin Justice leaguesini görmek istiyoruz

(Oozaru) #13488

WB’da ciddiye alıyordu zaten. :smile:

(öğnkü) #13489

Arkadaşlar Zack Snyder bile kendi çektiği filmi hakkında bu kadar “ŞU VERSİYONU ÇIKARIN LAN” diye ötmüyor ama siz bilirsiniz ofc.

(y) #13490

Burda kendi aramızda paylaşıyoruz wb görmek istese binlerce imza toplandı zaten onları görürdü.Daha önce herhangi bir film için böyle bir istek oldumu biz zack snyderin filmini istiyoruz sadece adam da vero hesabından fotoğrafları paylaşıyor barryi okul halindeyken paylaştı irisi paylaştı bir ton çekim var ortada

(Taylor Swift Fanboi) #13491

Alakalı alakasız başlıklarda hala JL gömülürken bu arkadaşa tepki gösterenler kimin tetikçiliğini yapmaktır? Hangi şer odaklarına hizmet etmektedir?