Kesinleşti: Ryan Reynolds DETECTIVE PIKACHU'yu Oynayacak!

(Yiğitcan Erdoğan) #1

Yazının tamamını okumak için: https://geekyapar.com/konular/film/kesinlesti-ryan-reynolds-detective-pikachuyu-oynayacak/

Ryan Reynolds müthiş eğlenceli bir adam. Burası kesin. Şöhreti yıllar önce çektiği üniversite / parti komedisi Van Wilder ile yakaladığında da durum böyleydi, 2016’da Deadpool ile megasonik bir yıldız hâline gelince de öyle kaldı. Hem sinema perdesinde, hem de röportajlarda seyretmesi keyif veren bir adam Reynolds. Bu yüzden de biz kendisinin Detective Pikachu‘yu oynayacağını öğrenince çok sevindik. Evet. Detective…(Devamı)

(M) #2

Film hiç umurumda değil. Şimdiden Deadpool 3’te bunun üzerine yapılacak muhabbeti düşünüyorum.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #3

Hayatımda bu kadar gereksiz nadir projeye denk geliyorum.

(Doğukan Çolak) #4

Çok saçma bi fikir ama acayip yükseldim ben bu fikire. Güzel olabilir hani adam akıllı uğraşılsa.

(Alperen) #5

Reynolds sırf Deadpool’da bununla dalga geçmek için bile katılmış olabilir projeye. Şu an çok ciddi şüphelerim var.

(Emorm.Gunpowder) #6

Emoji filminde poop olarak patrick stewert gördükten sonra bunda nasıl ciddiyetimi koruyacağımı bilmiyorum.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #7

Cast genişlemeye ve film ağır ağır gelmeye devame diyor ama ben filmin ismni her okuduğumda daha da kahroluyorum.