Magazin Haberleri

( ◉) #42

Bu adam hayatını Himym’de falan geyiği yapılan ‘‘yılbaşı ertesi utanç yürüyüşü’’ modunda geçiriyor sanırım.

(InMemoryOfEmirBK) #43

Oktay Magazin Haberleri diye sabah akşam Daisy Ridley paslıyosun. Biliyorsun bu işi.

("Daisy Ridley Fanboi" ) #44

@EmirBK her halde yukarıda Christopher Eccleston ile ilgili haber okumadın? :slight_smile:

("Daisy Ridley Fanboi" ) #45

IMG_20180319_105536

("Daisy Ridley Fanboi" ) #46

Rahmetli Carrie Fisher ölmeden önce böyle bir itiraf da bulunmuştu. Ayrıca gençken Mark Hamill da aşk yaşamıştı.

("Daisy Ridley Fanboi" ) #47

("Daisy Ridley Fanboi" ) #48

("Daisy Ridley Fanboi" ) #49

("Daisy Ridley Fanboi" ) #50

(Deniz) #51

Ya su videolardaki araştırmacilik, edit, hikaye anlatımı harika. Üç video var, üçünü de cok severek izledim lanet olsun.

Kavga polemik basitlik skandal hepsi bu kanalda :dancer:

(marko) #52

@elpis senlik olay var çabuk intikal et.

(Deniz) #53

Evet gelsin ya. Ama üç videoyu da izleyip gelsin. Yemin ederim zevk aldım. Şöyle bir sahne düşünün. Saten gecelik giymiş bir Hülya Avşar, konuğu gülben ergen ve politikaci roleplayi yapan bir hamdi alkan. Hülya Gulbene magazinsel bir sey soruyor, ustune Hamdi susurluk olayiyla ilgili espri yapiyor. Ben 90lar istiyorum

(marko) #54

96 yılında Beyaz’ın yılbaşı programına Cem Yılmaz’ı çağırdığı bir Beyaz Show izlemiştim, İtalyan sineması konuşulup OHAL’lerin kalkmamasıyla alakalı açıktan şaka yapılmıştı. Ülkeye bak ya şu senaryoda en az 15 kişinin terör örgütü üyeliğinden gözaltına alınması lazım normalde.

(alana) #55

Aman Tanrım çok iyi. Araştırmacı gazetecilikte arş valla. Bir ara oturup diğer videoları da izleyeceğim kesinlikle. Ben koca çalma muhabbeti falan sanıyordum ama olay hiç öyle değilmiş. Kitap da bayağı sürükleyici alıp okumak gerek :stuck_out_tongue: Yalnız video editleri falan iyi ama anlatımını tonlamalarını geliştirmesi gerek bence.

(Deniz) #56

Sesini taninmamak için degistiriyor. Cinsiyeti bile belli degil. Ama ne anlatsa izlerim o moda soktu beni :joy:

(alana) #57

Yok bunu anladım zaten. Sadece kendimi ifade etmeyi beceremedim pek. Anlatış şekili ile ilgili olarak diyorum.

(Deniz) #58

A evet, o acidan zayif. Ama zamanla alıştim. Hepsini izle de yarin analiz yapalim <3

Resmen baskı yapıyorum

("Daisy Ridley Fanboi" ) #59

("Daisy Ridley Fanboi" ) #60

("Daisy Ridley Fanboi" ) #61

Ya oynadığı karakter biz de eleştiriyoruz ama hakaret ne gerek var.