Muhit Buluşması - İZMİR

(Crowtiel7) #323

Arkadaşlar izdivaç programı tadında sohbetinizi bulandırmak istemem ama ben bir baktım da, sinemada güzel film yok 2 Aralık’ta sanırım, ne yapsak?

(I'm not fine.) #324

Esra Erol’a katılabiliriz bence.

(Must) #325

Plana gerek yok yaa, random takılırız işte .

(Dipsomanik Kullanıcı) #326

Bir buluşalım da olmadı Alsancağa geçeriz oradan.

(I'm not fine.) #327

Sinema falan olmayacaksa direkt alsancak daha mantıklı değil mi?

(Crowtiel7) #328

Katılıyorum.

(Yue) #329

İğrenç espri konusunda benimle yarıştığı için bir şey demiyorum.
@Berkmoon Henüz kaçmak için erken :grin:

(Shiroyasha) #330

JL ye tekrar gidebilirim açıkçası ben veya Jigsaw falan uyar bana.

Bu saçma oluyor benim gibi uzaktan gelecekler için. 1.30 saat yol gelicem ben evden oraya.

(Geekiz ama ergeniz) #331

Siz bir buluşun artık, Maşallah herkes çok heyecanlı

(Crowtiel7) #332

Ama son anda yer değiştirmeyelim diyen de çıkabilir o yüzden çıkıntılık yapmak istemiyorum. Çoğunluk ne derse o diyorum ben şu an.

(Dipsomanik Kullanıcı) #333

İşte ama o zaman tekrar buluşma yeri ayarlamamız, herkese uyuyor mu uymuyor mu onu bakmamız gerekiyor. Sıkılıyorum ben o konularda. Hepimize uyan bir şey bulmuşken değiştirmeyelim.

(Geekiz ama ergeniz) #334

İzleyecek bir şey yoksa İstanbul a canlı bağlantı yapın, bizim tayfayı götürsünüz :grinning:
(Tamam, bu yaptığım pislik :smiling_imp::smiling_imp:)

(Shiroyasha) #335

Genel olarak ne yapacağımızı karar vermezsek 1 saat toplantı sonra dağılırız sanırım.

(Crowtiel7) #336

Jigsaw güzel midir ki, olabilir aslında kendi adıma, bilemedim.

(I'm not fine.) #337

O zaman Optimumda takılacaz. Ordan alsancak falan uzaktan gelenler için zor olabilir.

(Shiroyasha) #338

Ben gerilim/korku izleyemeyen biri olarak gidebilirim yine de. :smile: Geek topluluğun buluştuğunda filme gitmesi gayet mantıklı bir etkinlik bence.

Tam tersi Alsancak bana daha yakın. :smile: Ama ilk Optimum sonra Alsancak saçma oluyor.

(Crowtiel7) #339

Korku ben de sevmem ama gerilimin kalitelisine hayır demem. Herkes tamam derse gidebiliriz.

(Dipsomanik Kullanıcı) #340

Mutlaka bir şeyler yapmamız gerekmiyor bence. Bir yerde oturup muhabbet ederiz. Alın size mis gibi plan. Tanışmak için buluşuyoruz sonuçta.

(I'm not fine.) #341

Tamam değil. Ben korku gerilim izleyemem.

(Dipsomanik Kullanıcı) #342

Ben daha önce hiç korku filmi izlemedim. Ama sizin için deneyebilirim :smile: