Muhit Buluşması - İZMİR

(alana) #403

Beni uçaktan aşağısı kesmez. Alın biletimi geleyim :cupid:

(Burak Demirci) #404

beni de yazın, yeniyim buralarda

(Kuyuya düşmüş it) #405

Bu arada muhit çökmesi tehlikesine karşı telefon irtibatı öneren bir arkadaş vardı. Bence yapabiliriz eğer ben irtibat görevlisi olurum diyen varsa atalım numaraları özelden.

(Crowtiel7) #406

Herkesin numara vermesi gerekir mi bilmem de benim internet paketim yok. Uygun olan, o gün Sms’le bana ve diğer herkese ulaşabilecek birine numaramı atsam haberleşsek olur mu?

(Burak Demirci) #407

veriyor muyuz telefonları ?

(Dipsomanik Kullanıcı) #408

Numaranı at istersen özelden.

(Melih Erpulat) #409

Yarin bulusuyorduk dimi?

(Crowtiel7) #410

Evet.

(Melih Erpulat) #411

(Must) #412

Bu arada bu ben. :’)

(Crowtiel7) #413

Abi bu müthiş bir fotoğrafmış ya asdshagsg Ordayken farkedememişim nasıl bir başyapıt olduğunu. :joy:

(Dipsomanik Kullanıcı) #414

Bizi satmayacaktın dbjsnsbdg

(Berk Kaynak) #415

Arkadaşlar selam. Geçenki zehirlenme olayım yüzünden bazı işlerimi ve buluşmalarımı bu haftaya sarkıttığım için bu haftasonu gelemedim. Önümüzdeki Cuma gecesi İzmir’de olacağım ve Salı günü döneceğim. Abimle ablamı görmeye gittiğimi söylemiştim, biraz onda biraz ona kalmayı planlıyorum. Abim Aliağa’da, ablam Karşıyaka’da yaşıyor. Buluşmak isteyen varsa bir şekil yapabiliriz. İzmir’i pek bilmem, o yüzden buluşma olursa tamamen sizdeyim. Yol yordam gösterirsiniz.

(Dipsomanik Kullanıcı) #416

Koskoca moda biri çıkıp cevap yazmamış ya. Yazıklar olsun.
Fikir atayım ortaya üstüne tartışırız. Ben cumartesi günü Karşıyakada kahvaltıya gidelim diyorum. @MustafaOzsarac @Berkmoon @Greennight siz de bir şey söyleyin :smile:

(I'm not fine.) #417

Vallahi rezalet kusurumuza bakmayın @SvartirSandar bey. Bana her türlü uyar. Karşıyaka olur ama @Berkmoon için zor olacak olursa kordonda da olabilir.

(Liquidman) #418

Çok erken olmazsa sıkıntı olmaz ama İzmir cahili olarak biriyle izban durağında falan buluşup beraber gitmemiz lazım :smile:

(Must) #419

Bence de Karşıyaka zor gibi :s Kordon daha mantıklı olur. Kahvaltıya falan okeyim ben de.

(Dipsomanik Kullanıcı) #420

Ya adam zaten taa İstanbullardan gelmiş. Bir de ayağınıza Alsancağa mı çağırıyorsunuz? Bu nasıl misafirperverlik… Sanki kendim için Karşıyaka olsun diyorum ya :slight_smile: Hem alsancak haftasonu çok kalabalık olur

(I'm not fine.) #421

Sen çok fenasın. :smile: karşıyaka da nerde kahvaltı ediciiz peki?

Alsancağo ben de bilmiyorum Sıla ablamız bizi izbandan alır artık.

(Dipsomanik Kullanıcı) #422

Vapurla gelseniz de olur. İzbandan da alırım fark etmez. Koca Karşıyaka da kahvaltı yapacak yer bulurum ben size merak etme :blush: