Muhit Buluşması - İZMİR

(I'm not fine.) #423

Kahvaltı yapacak yer tabi bulunur da fiyat performans açısından bildiğin iyi bir yer var mı? Mesela tuzu biberi var kişi başı 25 30 tl ödeyip domates peynir yiyorsun o açıdan dedim. :grinning:

(Dipsomanik Kullanıcı) #424

Gideriz Tiyatro sokağına, Suadiyeye yaparız mis gibi kahvaltımızı. Yer çok rahat ol :blush:

(I'm not fine.) #425

İyi o zaman lider sensin ayarla. :smile:

(Kuyuya düşmüş it) #426

Bu arada sadece kahvaltı olacaksa benim cumartesi gelebilme ihtimalim var. Öğleden sonra dersim var da. Bir hafta daha aksatmam hoş olmaz.

(Berk Kaynak) #427

Cumartesi sabah kahvaltı işine varım. İlk ablama giderim Karşıyaka’da buluşacaksak, iyi olur.

(I'm not fine.) #428

O zaman cumartesi karşıyakada saat 1 gibi buluşalım. Okey mi gençler @MustafaOzsarac @kirik_kafa @Berkmoon @Shine

(Dipsomanik Kullanıcı) #429

12 yapalım onu 1de neyin kahvaltısı ya? Erken kalkıverin biraz :smile:

(I'm not fine.) #430

3 saat yol gelicez insafsız. 1 de brunch olur o zaman :roll_eyes:

(Liquidman) #431

Yuh nereden gelicen sen?

(Umut) #432

image

Not: İzmir’de bile oturmuyorum, neden burdayım bilmiyorum :confused:

(Dipsomanik Kullanıcı) #433

O makyaj yaptığı süreyi de yol süresine ekliyor. Geç kalırsa da “makyaj yapıyorum, makyaj” diye savunacak bak kendini :smile:
@Cakinga bu şaka benim de aklımdaydı, uzatırsa yaparım diyordum. Üzdün :pensive:

(Umut) #434

Özür dilerim benim bu başıkta olmamam gerekiyor zaten :sweat:

(I'm not fine.) #435

@Berkmoon kırık açıklamış benim yerime :grin:

Vay be 1 buluşmada nasıl da tanımış beni bu buluşmada konuşmamaya karar verdim bu arada siz konuşacaksınız ya da telefonla oynarız. :yum: . :smile:
@Cakinga üzülme kardeşim kapımız herkese açık. :upside_down_face:

(Ahvalinden Bihaber) #436

Malesef ilk buluşmayı kaçırmış bulunuyorum. İkinci buluşmaya katılımımın mazur görünmesini talep ediyorum :raised_hand:

(Berk Kaynak) #437

Pişt, çocuklar ne yaptınız? Saatlerdir şarjım bitik kusuruma bakmayın. Kaptanınız demir attı İzmir sahiline. Yarın buluşuyoruz değil mi?

(Kuyuya düşmüş it) #438

Ben ayarlamaları yaptım, yarın geliyorum. Eğer buluşma olacaksa

(I'm not fine.) #439

Sanırım buluşuyoruz
@kirik_kafa @MustafaOzsarac @Berkmoon ?

(Liquidman) #440

Ben tamamım :+1: 12 mi 1 mi?

(Salih Alp Gökçek ) #441

İyi buluşmalar gençler :wink:

(I'm not fine.) #442

1 bence