Muhit Hiphop Sokağı

(alifromboston) #205

Çok harika. Ama gözlerim hala Fergie’yi arıyor.

(Umur) #206

Benim de…

Edit: Konusu açılmışken üstadların geri dönüş şarkısını da atalım bari.

(*) #207

Şehinşahın Kaçarsa Vurdaki verseü efsaneler efsanesi değil mi ? Bu aralar yoksa ben mi şehinşaha inanılmaz yükseliyorum ?

(Gökhan Ali Başkan) #208

Yok yok mükemmel.

(Son akşam yemeğinde ki garson. ) #209

Sağlam sağlam şüphe etme :sweat_smile:

(Bungalow Bill) #210

Ryhme açısından Türkçe hip hop’ın en iyilerinden ama pek olgun değil. Temmuz gibi albümü çıkacak DJ Artz’la. O zaman patlar, Ezhel kadar ünlü olur muhtemelen. Ama Artz olmasaydı bu kadar ünlü olur muydu bilmiyorum.

Asap Rocky’nin ve Pusha T’nin albümü çıktı bugün. Testing’i dinledim, bazı altyapılar çok güzel olmuş ama genel olarak bir oturmamışlık var sanki.

(Berk Kaynak) #211

Off bee baya aşk bir şarkıymış bu. Pek hiphop gibi değil tarzı ama Donald Glover için salladım buraya.

(Zalet Nenci) #212

Çüş la bu nedir?

(Bungalow Bill) #213

Khontkar ile Young Bego’yu tutuklamışlar bugün. Khont’un işi Ezhel’den daha zor. Ezhel de bir kaç gönderme vardı. Khontkar da direk olayın merkezinde uyuşturucu var. Galiba popüler olmuş, uyuşturucu referansı veren herkesi bir elden geçirecekler. Bununla sınırlı kalmayacak gibi.

Şikayet edilen şarkı bu.

(alifromboston) #214

Mericeynmericeynmericeyn.

(Ercan Berber) #215

Kanye’nin albümü çıkmış.

(Bungalow Bill) #216

The production on this is so good I actually feel bad for other people trying to make music.

Reddit’ten bir yorum.

(alifromboston) #217

Ben beğendim.

(Ercan Berber) #218

Kanye bu yıl iyi çalışmış ha, bir güzel mükemmel albüm daha geldi.

(Gökhan Ali Başkan) #219

Bugün 16 Haziran 2018, bundan tam 47 sene önce bir efsane dünyaya geldi. Happy birthday The Legend, rest in peace.

(Ercan Berber) #220

Lol ne ara geldim buraya

(Berkay Küçük) #221

hocam yanlış başlık

(Ercan Berber) #222

Neyse madem geldik yine Kanye’nin produce ettiği yeni bir albüm geldi onu paylaşayım.

(Umur) #223

Nas’ın yeni albümü demek yerine Kanye’nin produce ettiği demen üzdü…

(Ercan Berber) #224

Kanye produce etmese dinlemezdim :expressionless: Adamı da ilk defa duydum :confused: