Muhit Kıraathanesi ☕

(Kuyuya düşmüş it) #37258

İyi geceler

(The Dude) #37259

Günaydın.

(bite my shiny metal a**) #37260

Bu sabah hayatımda hiç kedi sahibi olmadan,kedi gömdüm.Hala tuhaf hissediyorum.

(.) #37261

Bende dün gece ilk defa büyük ayı takım yıldızını gördüm. Hala mutlu hissediyorum :grinning:

(İbrahim Korkmaz) #37262

Az önce küçük bir çocuk bir kediyle oynuyordu, kedi yerde yuvarlanıyordu falan. Sonra kedi yan yattı, kendini sevdirmek için çocuğa miyavlıyordu. Çocuk da kedinin başını okşamaya başladı. Zevkten dört köşe olan kedi kuyruğunu titretip titretip durdu. Yavaşça mırıldana mırıldana uyudu. Sonra ikisi de kendi yoluna gitti. Ben de sabah sabah aşırı dozda şirinlikten geberdim. Herkese günaydın.

(Enes Çelik) #37263

Tatil beldesinde herkesten önce uyanmak çok kötüymüş ya. Gittim denize girdim geldim yatıyorum öyle boş boş. Günaydınlar sizin olsun

(Witch-Dentist of Muhit) #37264

Ben de bayılırım herkesten önce uyanmaya, bir kere genelde deniz çarşaf gibi olur sabah, sessiz olur, sakin olur. Kafa dinleyebilirsin. :grinning:

(Geekiz ama ergeniz) #37265

The Judas Contract’in çalışan bir Türkçe altyazılı versiyonunu bulamadım. Çalışan linki olan varsa, hayrına atar mı acaba?

(Geekiz ama ergeniz) #37266

BirGün Gazetesi (@BirGun_Gazetesi) Tweetledi: Osmanlı aşkı RTÜK’e de sıçradı: ‘Vezire eleştiri sınırı aştı’ diye kanala 400 bin lira para cezası verildi
https://t.co/0uNzSD4Fz4 https://t.co/lyoyleEKib https://twitter.com/BirGun_Gazetesi/status/1018040213376065536?s=17

(nam-ı diğer) #37267

Bir de bu var isterseniz ;

Böyle böyle dünya devi olacağız inşallah.

( ◉) #37268

Evli ve iki çocuk annesi bir kadınla ilişkiye giren ve medyaya düşen ünlü bir kadın.

Yapım şirketinin haklı olarak iş akdini feshetmesinden daha doğal bir şey göremiyorum.

(Gizem) #37269

Kesin eşcinsel olması ile bir alakası yoktur

( ◉) #37270

İntizar gidip ünlü bir kadının kocası ile de sevişse ve bunlar medyaya düşse sonuç aynı olacaktı.

Duyar kasma merakınız gerçekleri görmenizi engelliyor.

(Gizem) #37271

Mustafa Ceceli’nin de karısını aldattığı ortaya çıkmıştı zamanında hiç böyle bir şey hatırlamıyorum ona yapılmış

(nam-ı diğer) #37272

Bu durumun bu kişinin işiyle alakası nedir ki? Ayrıca karısını gizli kamera ile kaydedip medyaya yayan adam, bu hikayenin iyi kahramanı mı oluyor? Her şey karıştı ülkede.

Kocasıyla sevişirken gizli kameraya alınıp internete yayılmış olsa da kovulurdu demen de şaşırttı beni açıkçası. Ben hiç sanmıyorum.

(Denizce Şenses) #37273

Yaklaşık 1.5 sene önce biten bir evlilikten bahsediyorsun.

( ◉) #37274

@Tophsecret
@Umur
Arkadaşlar hangi dünyada yaşıyorsunuz bilmiyorum ancak güç dengesi diye bir şeyin farkında olmadığınızı sanıyorum.

Benim bahsettiğim kısım “ün” kısmı. Eşcinselliği umrumda değil açıkçası. Unutulmuş 90lar ünlüsü olarak Türk popunun baş aktörlerinden birini boynuzluyorsan ve bu meydana düşüyorsa sonuçlarına katlanırsın. Poll Prodüction şirketi bir ticari şirket. Risk almak veya insan hakları savunması yapmak zorunda değil.

Önümüzdeki günlerde çok büyük bir lince maruz kalacak ve büyük ihtimal aforoz edilecek bir kişiyi kollamak zorunda da değil.

Bu olaylar “eşcinsel” olduğu için değil, ticari olumsuzluklara sebep olabileceği için yaşanıyor.
Ünsüz erkek bir sanatçı ünlü bir sanatçının karısıyla ilişkiye de girse işinden olur. Olay bu.

Duyarcılara burdan ekmek çıkmaz, yine de kolay gelsin.

Ancak olay evlilik sırasında yaşanmış ve bu görüntülerin yayılmasındaki sebep, Mustafa Ceceli’nin çocuğunun velayetini almak için buna mecbur kalması.

(bite my shiny metal a**) #37275

Ortamı yumuşatmaya gönüllüyüm

(Berkay Küçük) #37276

Ben olayı bilmiyorum someone aydınlatsın beni #intizar ne?

( ◉) #37277

“Benimle yattıktan sonra cinsel kimliği değişti”

:smiley:

Açıp izleyesim geldi bölümü, var mıdır bölüm adını bilen Friends hayranı?