Muhit Kıraathanesi ☕

(Berkay Küçük) #38099

Ben Sara Picelli, Franklin çizsin de pp yapayım diyorum. Siz neler yapıyorsunuz. Bu arada Jon’u seviyorum kopamam herhalde bu ppden uzun süre.

(marko) #38100

Olm Holly çok iyi çar ya yemin ediyorum 45 yaşındaki emekli öğretmene hanım boşatır.

(Polo) #38101

Öğrenmenin tek yolu var abi. Geçenlerde bugün 2. sezonu bitirecem diyordum 2x20deyim daha tercihler açıklanmadan bitirmem lazım.

(marko) #38102

Aldığın spoiler ne merak ettim

(Polo) #38103

Bunlar evleniyorlar sanırım bir şeyi google’larken gördüm eşi:Holly Flax diye

(marko) #38104

Haaa ok çok da bir şey bilmiyorsun oyna devam.

(Xάος) #38105

Hiç sorma Handeciğim, mesela Ersin’in bunu yazarak 20 like almışlığı var :man_shrugging: hala merak ederim nasıl oldu diye.

:smile:

Tebrikler ersin bu arada, her yiğidin harcı değil random atarak 20 like almak.

(evethearteyes) #38106

Gülmemize de karışır oldular… İyi napayım bundan sonra layk vermeyip, random atmayıp, gülerken fotoğrafımı çeker onu atarım. Hem daha çok layk gelir bana.

(Gizem) #38107

Bu şekil mi?

( ◉) #38108

Kardeşim o rp değildi yalnız, ben hala yakışıklıyım. Diğer arkadaştan emin değilim.

(Witch-Dentist of Muhit) #38109

Kusura bakmayın gençler dişçi diyene muamele ezelden beridir böyle. Hepinizi Minas Morgul 3/1 sokak no:2 Nazgûl Apartmanı Witch-Clinic’e beklerim.

(Devrim) #38110

Amazon’dan hafıza kartı bakarken şöyle bir şey gördüm:

Acaba bilgisi olan var mı bu konuda? 50 dolar hediye çeki veriyorlar, ne çıkarları var bir ücret yansıtılıyor mu kartı alırsak? Ya da Türkiye’den başvurabiliyor muyuz?

Metin İngilizce olduğu için tam anlayamadığım yerler oldu o yüzden soruyorum.

(John Watson) #38111

Kredi kartına bulaşma derim. Dolarla yıllık faiz ödersin. Üstelik yüksekmiş oranı. Kredi geçmişine göre %15,49 ila %23,49 arasında. Amerika’da kredi geçmişin olmadığı için yukarıdan verirler muhtemelen.

(The Dude) #38112

Muhitçilerin Twitter profilleri gibi bir başlık var mı?

(Taylor Swift Fanboi) #38113

(Fransuva'nın Ayranı) #38114

@Fransuva abi gerçek mi bu?

(Salih Alp Gökçek ) #38115

Yani çok tuhaf ve uçuk ihmaller duydum da bu çok fazla geldi bana.

(thequeenisdead) #38116

Bu tarz instagram sayfaları çok cringe olmuyor mu ya…emojiler falan

(Can) #38117

Aramızda laptop hatalarından anlayan falan var mı ya? O kadar para verip oyun alıyorum özellikle FSP (First Person Shooter) oyunlarda 0x00007b hatasından gına geldi. Yardımcı olacak olan varsa çok sevinirim, ne yapsam olmadı.

(Can) #38118

Hata kodlarını internete yazıp arattığında çözümleriyle ilgili videolar açıklamalar oluyor, ben karşılaştığımda tek tek bu şekilde çözüyorum.