Muhit Kıraathanesi ☕

(Büşra) #20737

Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara :tada::birthday::clinking_glasses::confetti_ball:

(Ali) #20738

Ayy gerçekten mı yaaaa :joy: :joy: :joy:

(Xάος) #20739

@Isil_Bozkurt harry lloyd ile 4 gün var aranızda :smile: doğum günün kutlu olsun.

(Dipsomanik Kullanıcı) #20740

Araya girme iki dakika. Kızın doğum gününü kutluyoruz. Kutlamayacaksın bari saygı duy ya.

(Alfie Solomons) #20741

Yıldım

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #20742

Kutlarsam dünyanın en samimiyetsiz “İyi ki doğdun”unu söylemiş olurum.

(Doğukan) #20743

Ne yani doğum günüde mi kutlamayah :smile:

(öğnkü) #20744

Evet.

@Isil_Bozkurt

(I'm not fine.) #20745

yZvgp

(Liquidman) #20746

Suratımda bir ağrı, bir ağırlık, bir basınç… Sanki fus ro dah diye ağırlığı ağzımdan dışarı salsam ağrı geçecek.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #20747

Happy-Birthday-Memes-with-Spiderman-3

(Boş İnsan) #20748

Nice mutlu yıllara!

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #20749

Şuna sert tepki göstermek yanlış mı?

(Must) #20750

Pek değil, hani inanmazsın eyvallah ama saygı göstermek gerekiyor bence.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #20751

@Isil_Bozkurt demek o gün bu gün
mutlu yıllar diliyorum.

(Gökhan Ali Başkan) #20752

Kutlu ve mutlu olsun :hugs: @Isil_Bozkurt

(Miraç) #20753

Eşcinseli, eşcinsel olduğu için döven ile aynı kafa yapısındalar. Ama sorsan çok farklılar.

(öğnkü) #20754

Bir dini metni yırtıp fotoğrafını çekmek kadar büyük gerzeklik yok galiba ya. İnanmadığın için o dini sevmemeyi çok iyi anlıyorum ama bir kitabı yırtıp atmak, yetmeyip sosyal medyaya yüklemek? Bir insan bu kadar da ucuz olmamalı yahu. Dinsizim, hiçbir dini sevmiyorum ve bayağı olumsuzum kendilerine. Fakat böyle bir davranış da bayağı varoş bir şey, umarım iyileşir kendileri çünkü iyi bir insan davranışı değil bu.

(God of Mischief) #20755

Aptalca, inanmıyor olabilirsin. İnanmıyorsan senin için onun kağıt parçasından farkı olmaması gerekiyor o da yaptığın eylemin mantıksızlığına dönüşüyor. Ya da edebi bir eser olarak görürsün. Portakal sıkıp “Hollanda” eleştirmek ne kadar mantıklıysa bir kitabı yırtıp kitle eleştirmek o kadar mantıklı. Dikkat çekme çabasından başka bir şey değil.

(Geek Velet) #20756

George Orwell, Vuhuuu!