Muhit Kıraathanesi ☕

(Geek Velet) #20757

13 Aralıkta Akasyaya 12.15’te Star Wars’a gelen yok mu?

(Dilay) #20758

Gram güneş ışığı yok ya! Gece bu karanlıkta eve dönsem sokakta yürüyemem, milletin gününü bu karanlıkta başlatıyorlar. Gün geçtikçe daha da karanlık oluyor muhit, korkuyorum en son ne olacak diye.

Birkaç gündür yoktum o zaman yapamadığım ajitasyon kotasını dolduruyorum.

(Ty Lee) #20759

Evden çıktığımdan beri 3 kişiye günaydın dedim ve hiç dönüt alamadım muhit, sanırım görünmez oldum.

(God of Mischief) #20760

İlk okulda derslerim 7.30 da başlıyordu. Hala var mıdır acaba o saatte başlayan?

(Dilay) #20761

Sabahçı öğlenciydin sanırım, var hâlâ öyle olan ilk-orta okullar.

(God of Mischief) #20762

Yok sonralara doğru ders saatlerini 8.30 a çekmişlerdi. Alakasız ama o aklıma geldi birden. :smile:

7.30 be bir de onun için 7 de çıkıyorsun. 7 de çıkmak için 6 da uyanıyorsun. :frowning: Dediğin gibi baya gece çıkıyorsun kışın hoş değildi.

(Geek Velet) #20763

Galiba kaldırıldı.

(Ty Lee) #20764

Hala var, hatta kardeşimin dersi 07.10’da başlıyor.

(God of Mischief) #20765

İyi iyi çocukları askerliğe hazırlıyorlar belli ki. :confused:

(fza) #20766

Ben de yarım saate filan uyuyacağım işte. Okulda başarılar. :joy:

(God of Mischief) #20767

Sınav haftasına uykusuz ve hiç çalışmadan giriyorum. Herkese başarılar. :sob:

(Liquidman) #20768

Günaydın

Bana da birini hatırlattı bu :frowning:

(öğnkü) #20769

Günaydın arkadaşlar nassınız?

(Ty Lee) #20770

Günaydın. Görünmez olmadığımı kanıtladığın için teşekkürler. :blush:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #20771

Buna bakma ihtiyacı nereden duydun lan?:joy::joy::joy:Biliyordum tabi ki bunu,ha teşekkürler bu arada​:kissing_heart:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #20772

Bu arada herkese teşekkürler doğum günümü kutladığınız için,hepinizi öpüyorum ve çok seviyorum​:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #20773

Günaydın. İşe geldik işte ne olsun. Sen nasılsın_?

(Ufuk) #20774

Hamdolsun sen nassın

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #20775

Hareketleri yapabilmek için fiziksel koşullar olumlu ve yeterli yetiler varsa eylem yapılabilir. Nitekim, toplumun içinde insan bir eylemi yaparak o eylemin potansiyel yaptırımlarını da kabul etmiş olur.
Bunlar yaptırım yerine potansiyel faydalar da olabilir ve kişi bu hareketi yaparak belli bir toplumsal kesimden olumlu bir tepki almayı hedeflemiş olabilir. Bunun gibi, kişi, toplumda düşman bellediği bir kesimden negatif tepki almak istiyor da olabilir. Veya sadece bu toplumsal kesime olan sürü düşmanlığının basit bir dışavurumudur -ki bu bir sosyal medya platformu olduğu için düşük bir ihtimal-.
Her ne olursa olsun, kişinin yaptığı etkiyi aşmayacak bir şekilde tepki vermekte yanlış bir şey yoktur. Bence.

(Liquidman) #20776

5 sınava gir, birinden AA ile geç, diğerlerinden kal. Good job Berkay