Muhit Kıraathanesi ☕

(Dipsomanik Kullanıcı) #20859

Gece gece üzüldüm ya. Evet derdim yok

(nam-ı diğer) #20860

Amazon has locked down a deal with the J.R.R. Tolkien’s estate to make a Lord of the Rings TV series, giving it a “multi-season commitment,” Deadline reports.

Jeff Bezos has been gunning for a Game of Thrones-style tentpole on the streaming service since September, and the new Lord of the Rings deal looks like a big step in that direction. Netflix and HBO were reportedly also vying for the rights before Amazon locked down a deal.

According to Deadline, the company is already funneling a huge amount of money into the project, dropping around $200 million just to lock down the rights and likely planning to spend at least $100 million for a first season. Amazon Studios will spearhead the production, with help from the Tolkien estate, HarperCollins, and New Line Cinema.

“The Lord of the Rings is a cultural phenomenon that has captured the imagination of generations of fans through literature and the big screen,” Amazon Studios scripted TV head Sharon Tal Yguado said in a statement following the announcement.

The upcoming series will reportedly take place before the events of Fellowship of the Ring, but other than that, there’s no word on what Middle Earth tales or Silmarillion subplots the series will focus on.

Daha baştan birden fazla sezon için girişiyorlar. Yüzmilyonlarca dolar harcıyorlar. GoT gibi diyorlar. LotR’dan öncesinde geçecek diyorlar. Neler diyorlar neler.

(Fransuva'nın Ayranı) #20861

Şair necip fazılın ağaç dergisinevbir şiirini gönderir. şiir yayınlanmaz , geride gönderilmez. Şair de sitwmini bu şiirde anlatır.

Bu arada bu adamlar garipçi nasır hakkında bile şiirleri var :joy: :joy:

(Geek Velet) #20862

Nasıl?

(Umur) #20863

Saat 7’de güneş olmuyormuş ya la. Bildiğin gece. Siz nasıl uyanıyorsunuz? Ortamın aydınlamasını bekledim uyanmak için.

Saat 9’da da sınavım var. Telaşlıyım. Güne puanım 3.5/10.

(Geek Velet) #20864

Sınava girmeden önce güne puanın bence 10 olsun. Çok işe yarıyor. Diyeceğim ama büyük ihtimalle takmayacaksın. Olsun, bir ara dene lütfen, işine yarar mı acaba senin de.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #20865

Günaydınlar olsun eyyy arkadaşlar…

image

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #20866

Anlaşma spin off projelerini de kapsıyor. Çorba edecekler.

(Hakan) #20867

Günaydın. :blush:

(I'm not fine.) #20868

Sınavlarım bitti
7d81870546b9ff28e1828b1cf40a8a1bd7d266ae_1_690x363
Bu sebeple herkese benden çay saplara da kahve.

(Fransuva'nın Ayranı) #20869

Ben çay alayım yakında saplık bitecek gibi gözüküyor.

(I'm not fine.) #20870

Ooo hayırlı olsun sevgili ayran kim bu şanslı insan?

(Hakan) #20871

Keramet Fransuva’nın ayranı olmakta sanırım, sen bulunca haber ver, bu tagı ben alayım. :relaxed:

(Fransuva'nın Ayranı) #20872

Buralardan değil @Greennight

@H3NRY istiyorsan pipet olabilirsin ben bu ismi salmam.

(Hakan) #20873

Üzdün.

(Fransuva'nın Ayranı) #20874

bu andan sonra muhit kapanana kadar Fransuva’nın ayranı benim.

@Greennight bu arada muhitin çoğu adımı biliyor diye ayran yapmıştım.

Eren dersen daha iyi olur.

(I'm not fine.) #20875

🖒🖒🖒

(Liquidman) #20876

Birer tane de benden olsun, en korktuğum sınavdan acayip bi not almışım lan yuh…

(I'm not fine.) #20877

Tebrikleer. :clap: Bizimkilerin hiçbiri açıklanmadı 1 tanecik bile. Eğer kaldığım bir ders olursa bu sefer kendimi atıcam. :sob::sob:

(Emin) #20878

Benim üniversitem başlayalı 2 hafta oldu ne sınavları bunlar :smiley: