Muhit Kıraathanesi ☕

(I'm not fine.) #20879

2 haafta mı hangi üniversitedesin? :thinking: Vizeler.

(Emin) #20880

İstanbul Şehirdeyim ben. Normale göre baya geç başlamış heralde benim okul.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #20881

Çok kararsızım: Hurin’in Çocukları’na mı başlayayım Kral Katili Güncesi Rüzgarın Adı’na mı?

(Mert Özden) #20882

Hurin’in Çocukları’na başla. Zaten en fazla iki günde bitireceksin.

(Gizem) #20883

:confused:

(Varrrrya) #20884

aaa sarı paint çerçevesi. gerçek olmalı:d

(öğnkü) #20885

Hayatımın en ilginç ve en unutulmaz akşamlarından biri oluyor. 10 puan da verebilirim bu akşama 1 puan da verebilirim. Nasıl sağ çıkacağım acaba :sweat_smile:

(fza) #20886

Sorun konusu değil, şiirin kötülüğü. Hikâyesi de -bence- kötülüğünü değiştirmedi.

(Volkan Şahin ) #20887

Bu adam ne içiyorsa aynısından ben de istiyorum.

(Liquidman) #20888

Şimdi, Dostoyevski sadece Rusya’nın Dostoyevski’si mi ki sen Türkiye’nin Dostoyevski’si olacaksın falan derdim de kafa yormama değmez :relieved:

(Axl Rose Fanboyu) #20889

Sonunda buluştunuz galiba.

(Liquidman) #20890

Ne olmuş olabilir ki :thinking: Anlat bakalım belki yine coşar buralar :smiley:

(Hakan) #20891

Berkay - Berkmoon arasındaki gizemi yeni çözdüm, aydınlanma dönemimin başlangıcı bu olay olsun. :grinning:

(Liquidman) #20892

Bunlar hep ilgili başlıklarda açıklanmış şeylerdi oysa ki askdjlqweq :sweat_smile:

(öğnkü) #20893

Günnaaaaydın yani geçen hafta buluştuk :smile: Neyse konumuz o değil.

Hahahahaha büyük rezillik yaşadım. Kendi çapımda bir rezillikti gerçi. Coşulacak bir şey yok pek :stuck_out_tongue:

(Col Serra) #20894

Arkadaşlar, bugünlük saplık-bekarlık primi yapıldı mı? Yapılmadıysa ben başlamak istiyorum da.

(Doğukan) #20895

JBL Go Bluetooth Hoparlör almayı düşünüyorum. Hiç alan eden var mı? Tavsiye eder misiniz? Mavi renkli almayı düşünüyorum iyi mi ederim?

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #20896

Yalnız bu yalanmış ortaya çıktı böyle bir şey dememiş.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #20897

Oooof Ömercan, bazen ne kadar gereksiz özgürlükçüsün. Bu ne kadar boş bir savunma konusu. Vallahi daraldım izlerken. (19.00 sonrası tartışma)

(Doğukan) #20898

Sen Ne Diyon’u ben zaten sevmezdim ama artık çok daha fazla saçmalaşmaya başladı. Neden izlemeye devam ediyorsam? Doctor Who Muhabbetleri de lüzumsuz gömmeleri yüzünden triggerlanma oluşturuyor bende, Sinema Günlükleri şu anda açık ara en kaliteli program ama onu da çoğunlukla izlemiyorum ve ilk kez bir açıklamam yok. Valla iyiki Efe Aydal’ın Filmli Efecast’ini keşfetmişim. Filmlere ve Sinemaya dair temiz ve mizah dolu kaliteli içerik. Sadece Film Bölümünü izlesemde oldukça doyurucu geliyor bana.