Muhit Kıraathanesi ☕

(Fransuva'nın Ayranı) #20899

Ey doğukan sen kimsin ya

(Doğukan) #20900

Aynen bu video acayip komikti ya :smile:

(Varrrrya) #20901

Sen hangi şehirde yaşıyorsun?

(Doğukan) #20902

Ben mi? Eskişehir.

(Mert Özden) #20904

Ömercan’ın mantığı ile tüm her şeye karşı çıkılabilir. Bugün de iyi cringe geçirdik sağ ol.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #20905

Biri sapıklık mı dedi?:wink::wink::grinning:

(Kid A) #20906

Muhit bi’ rahat durmuyor ki prim yapalım. Yoksa prim bizim işimiz.

(Until the death do us part...) #20907

Son pokemon filminde pikachu konuşuyormuş. Ulan pikachu’nun alametifarikası sadece pika pika diyebilmesiydi :cry: childhood ruined.

(Umur) #20908

giphy (1)

(fza) #20909

20.38’de CS gol atıyor.

(Dipsomanik Kullanıcı) #20910

@evethearteyes Sen önceden benim postlarımı beğenmezdin hiç. Doğayla aranızı yaptım diye böyle bir zorunluluk hissediyorsan gerçekten gerek yok djdsjdndj kötü hissediyorum kendimi :smile:

(öğnkü) #20911

Bu nasıl bi’ açık sözlülük SEN NASIL Bİ’ KRALİÇESİN

(.) #20912

Birileri Muhit’e DDoS falan mı atıyor, bu ne lan?

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #20913

Kardeşim oradan çıkarcı itin uğursuzun karaktersizin önde gideni gibi mi duruyorum? Evet belki öyleyim ama bu olayda geçerli değil :d Beğenilecek yorumu beğeniyorum işte :d

(I'm not fine.) #20914

Kırık kafacım tam olmadı ama ya adam önce yürüyüp sonra terketti. Yeni buluşma talep ediyorum. :joy:

(Dipsomanik Kullanıcı) #20915

Çözmek gereken 13 tane geometri testim olmasaydı yardımcı olmayı çok isterdim xhsbdjshd

(.) #20916

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #20917

Deme öyle deme.

(I'm not fine.) #20918

Geometri bayılırım. Yapamadığın olursa at özelden sen bana yardımcı olamasanda ben sana olurum :grin:

(I'm not fine.) #20919

Yalan mı kaarşim.