Muhit Kıraathanesi ☕

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #20920

:pensive:

(I'm not fine.) #20921

Hadi hadi üzülmüş numarası yapma.
Ersin taliplerini bekliyor gençler.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #20922

Anaaa tipe bak resmen kinli bana.

(I'm not fine.) #20923

Ne kini canıım. Kız bulmana yardım ediyorum önünü açıyorum işte.

(K) #20924

Muhit bu ara çok

(.) #20925

@Greennight @evethearteyes

Buraya alalım sizi o zaman.

(I'm not fine.) #20926

@Maeyrea sana da aynı şeyler oluyor mu @Berkmoon en son yürüyordu ne oldu o iş. @kirik_kafa yokken ben devralayım de zannetmiyorum pek becerebileceğimi neyse deneyeyim bi.

(Dipsomanik Kullanıcı) #20927

Onların kimseye ihtiyacı yok şu an bence jcdbxbdbd

(I'm not fine.) #20928

Sonuç çok net programa gerek yok. ETMİYORUM. @evethearteyes

(Yue) #20929

@Greennight Bence minnoş minnoş takılıyoruz biz. @Berkmoon ne der bilemiyorum :blush:

(Liquidman) #20930

Minnoş minnoş geçiniyoruz çok tatlıyız bence :heart:

RESMEN aynı cümleyi kullanmışız :heart_eyes: Daha ne kadar tatlı olunabilir sevgili dostlar

(Until the death do us part...) #20931

Muhite bir izdivaç konusu şart. Kıraathane ne çekti kaç gündür :cry:

açmayın sakın, sonra lord gelip bana garip oldunuz diyor :smile:

(Dipsomanik Kullanıcı) #20932

Tablete bulsana birini xjsbdbshe

(I'm not fine.) #20933

Bence de en tatlı couplesınız. @Maeyrea :hugs::hugs: Malum herkese nasip olmuyor.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #20934

@kirik_kafa çok yalancısın ha. Önceden de gayet beğeniyormuşum. Yav bu kız benim ikizim resmen. Algıcı, sinsi, şeytanın tam önde gideni.

(Until the death do us part...) #20935

Haydaaaaa, konuyu kapatalım dedik iyice içine çektiler.

(I'm not fine.) #20936

Tabletcim kriterlerin nedir??

(Yue) #20937

@Berkmoon

:blush:

(Dipsomanik Kullanıcı) #20938

Kaçtır aynı şeyleri söylüyorsun bak xbsbdsjh Senin yüzünden muhitte ki premses kimliğim zarar görecek

(I'm not fine.) #20939

Hadi hadi utanma anlat sanada bir güzellik yapalım.