Muhit Kıraathanesi ☕

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #23386

Normalde bizim o tarafa pek gelmezler,bunlar ikitelli de kullanırlar bu illeti ve genelde oradan dışarı çıkamazlar,kriz falan geçirirler,bu nedense bizim tarafa kadar gelmiş

(Taylor Swift Fanboi) #23387

Yalnız o kadar yer konuşuldu bir tane Moda, Konak falan düşmedi. Nerede kelebekle diş temizlenilen yer varsa çıktı

(Alfie Solomons) #23388

Erkek Lisesi ne kadar elitse artık.Uzun eşek oynayacak kadar zıvanadan çıkmadık ama bizim de bir takım fantastik eylemlerimiz var yani.

(Taylor Swift Fanboi) #23389

Ya bırak sizin o fantastik dediklerinizi bizim okulda hocalara yapıyorlardır muhtemelen

(Emir) #23390

Anlatmış mıydım biz lisede var ya ne ittik

(Alfie Solomons) #23391

Nezih sınıf/okul ortamıma olan sevgi saygım daha da arttı?

@EmirTurkileri bir dayım eksikti.Lise anılarından girer askerlikten çıkar şimdi bu.

(Alfie Solomons) #23392

Sandalyenin ayağıyla da adam dövülmez ki!

(Umut) #23393

Hem de kendi sandalyesinin ayağı

(Deviant) #23394

image

(elif) #23395

Manisa için yapılmış en güzel sıralama bu galiba :no_mouth:

(Axl Rose Fanboyu) #23396

Adana>Malatya>Tüm Türkiye>Maraş.

(Emir) #23397

Dostum şehir isimlerine bakılırsa sence de biraz toz pembe bakmamış mısın:)

(Axl Rose Fanboyu) #23398

Biraz fazla toz pembe sanki.

(Kaan ) #23399

Denizli>Ohh Wait…

(I hope they remember you) #23400

Geekler bir yardım eli uzatın. Lise 3 sayısalım Mat Biyo sağlam Kimya Fizik beter. Bu düzeyle ne olur, ne yapmam lazım siz neler yapıyorsunuz

(Gizem) #23401

Okuma. Bu devirde okuyup kim adam olmuş. Milyonerlerin hangisi okumuş zaten. Zaten okusan da işsiz kalırsın istihdam yok hiçbir meslekte. kişisel gelişim için gaz verilir

(fza) #23402

TM’ye geç ve onunla alakalı bir bölüm seç.

(Umut ) #23403

İstediğin bölüme bağlı olarak değişir aslında. Tıp falan istiyorsan fizik için formül ezbere geç diyeceğim. Mühendislik falan istiyorsan ve okuldan ya da dershaneden verim alamıyorsan iyi bir fizik öğretmeninden fizik dersi ise yarıyor. (En azından bende yaradı.)
Kimya için deliler gibi konu tekrarı yapmaktan başka çare bulamıyorum ben. 11.sınıf kimyası da önemlidir. Bu seneyi iyi öğrenmen çok yardımcı olur sana.
12.sınıf sayısalım ben de. (Konumumu belirtiyorum ki ne kadar ciddiye alacağına karar ver. :blush: )

(Fransuva'nın Ayranı) #23404

Burası bayağı aslında tmci olmam gerekiyor diye bağırıyor.

(I hope they remember you) #23405

Moleküler Biyoloji ve Genetik istiyorum.