Muhit Kıraathanesi ☕

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #23406

İsmi bile beni yordu ya :cold_sweat::cold_sweat:

(Axl Rose Fanboyu) #23407

Yaparsın kanka ben 9 10 da sadece lol oynadım 11 de başladım çalışmaya. Halledilmeyecek bir şey yok.

(Gökhan Ali Başkan) #23408

Gençlere harika bir örnek teşkil ediyorsun hocam amskskdkdkfk

(Umut ) #23409

LoL oynamayın. LoL ölümdür.

(Col Serra) #23410

Normal olan da bu değil mi zaten?

(Fransuva'nın Ayranı) #23411

Genelde 12 de başlanır.

(biraz ekşın) #23412

Geç kaldım azıcık ama yazmazsam olmaz.
Adana>Her şehir.
Neden diye sorarsanız.Nedeni yok.Adanalıyım işte ondan.:yum:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #23413

Hayatta en hakiki meziyet burunla ıslak* çalabilmektir.

*ıslık

(And Now My Watch Begins) #23414

Islak Islak bakma öylee.

(*kahkaha atan çay bardağı*) #23415

Biyoloji müthiş bir şey ya,hani ben tmciyim arada canım çekmiyor değil biyoloji dersi görmek.

(anon17803553) #23416

Adana>all

Muhitteki tek Adanalı ben değilmişim.

(Boş İnsan) #23417

Erzurum>Winterfell.

Aksini iddia edenin suratına ‘‘You know nothing Jon Snow’’ capsini yapıştırırım haberiniz olsun.

(Hakan) #23418

Erzurumu bilmem ama Ankara soğuğunda askerde geceliyin 3 saat kule nöbetinde soğuktan dolayı ağlamışlığım vardır. Yazarken titredim.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #23419

(nam-ı diğer) #23420

(Axl Rose Fanboyu) #23421

Oha muhitte Adanalılar varmış. Selam ben de Adanalıyım.

(Dilay) #23422

Ben de lise 3 sayısalım, benim de şimdiye kadar hep böyleydi. Bu sene fiziğimi toparladım, kimya da fena değil işte. Yapılamayacak şeyler değilmiş, büyük ihtimalle gözünde büyütüyorsundur. Fizik için tüm formülleri bir kağıda yazıp soru çözmeni öneririm, bir süre sonra kağıda ihtiyaç duymuyorsun. Kimyada da soru çözerken varsa notlarından ya da konu anlatım kitabından falan bak, sonra hepsi aklında kalıyor zaten. Oturup konu çalışmaktan daha faydalı bir yöntem bence.

(biraz ekşın) #23424

Günaydın.:blush:@Ali_Hiz @lazarusregion ek olmadığımı biliyordum. :joy:

(Geek Velet) #23425

Duvar yıkıldııııı, ileri!!!

(Geek Velet) #23426

Minecraft Multiplayer oynamayın, aklınızı kaydebilirsiniz, tecrübe ettim. Çok kötü dünyalar oraları.