Muhit Kıraathanesi ☕

(Dilay) #23508

Zaten düşünüyordum onu 12.sınıfta Türkiye’de kalıp ineklemenin daha iyi olacağını düşünmüştüm. Şimdi her şey birbirine karıştı. Trakya Tıp 12.000 ile alıyor eğer tam kapasite ineklersem daha iyi bir derece yapabilirim o yüzden riske de atamıyorum.

(Kuyuya düşmüş it) #23509

Ben AFS yi epey düşündüm zamanında ama bende de aynı korku oluştu. Tam kapasite çalışırsam hedefini tutturacağıma inanıyorum. O sebeple AFS denemedim.

(I'm not fine.) #23510

Yaaa güzelliğe bak :heart_eyes: bizim yemekhaneye bir keresinde girmişti ve kızların çoğu yemeklerini bırakıp sinirlenerek kalkmıştı gereksiz insanlar :triumph:

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #23512

Bizim yemekhanede koloni dolusu kedi var. Yurt sakinleri de zamanla benimsedi hayvanları. Kış kapıya dayandığı için fotoğraftaki manzaraları daha çok göreceğim gibi :slight_smile:

(Emir) #23513

hayvan değil yalnız. Kedi bey/hanım.

(I'm not fine.) #23514

Ben de bu manzarayı görmek isterim ama kapının önünde beslemek bile sıkıntı oluyor. :pensive:

(Taylor Swift Fanboi) #23515

Kedi birey

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #23516

Neden sadece “bey/hanım” 61 öbür cinsiyet neden belirtilmedi?

(Emir) #23517

K A B U L L E N E C E K S İ N İ Z :heart:
adnan_oktar

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #23518

@EmirTurkileri Güzel primdi bro :+1:

@Greennight Valla biz geçen kış bazı yavruları gizlice odaya sokuyoduk geceleri, bi koli bulup içine koyuyoduk. Hayvansever oda arkadaşım bu yıl olmadığı için benim de elimden çok bir şey gelmeyecek bu sene.

(Geek Velet) #23519

Cips pakedinden her bir cipsi aldığımda “Bu son.” diyorum, ama sonra yine yemeye devam ediyorum.

(Devrim) #23520

Cips demişken size bir taktik vermek istiyorum. Pringles alıp bitirdiğinizde kutusunu atmadan önce içine şeffaf pet bardak atmayı deneyin. Boyutları tam uyduğu için yavaşça kayarak aşağı inişini izlemek çok zevkli oluyor.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #23521

Elektrikler kesik+internetim suyunu çekmek üzere +30 fizik sorusu=elektrik gelinceye kadar by :cry:

(öğnkü) #23522

Ben neden bu forumda hiç Muhit’in Muhit Arşivi’ne giremedim? NOLDU YETERİNCE TROLL DEĞİL MİYİZ? Bu haklı bir isyandır. Emir ve Ersin’in iki postundan biri arşive ekleniyor. EDEB YA HU.

Geceleri yatağımda bunu düşünürek ağlıyorum.

Muhitin Muhit Arşivi!
(biraz ekşın) #23523

Açıktan ikinci üniversiteyi okuyorum.İktisattan 17 almışım…

(öğnkü) #23524

Ben de 26.25 almışım shsjd Hangi bölüm :smile:

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #23525

Elektrikler geldi :grin:

(biraz ekşın) #23526

Sağlık Yönetimi.Sen hangi bölüm?Temel Hukuktan da 30 almışım.Utanıyorum.

(öğnkü) #23527

Maliye ben de. Tek mutlu eden şey matematik onun dışında diğerleri batık :confused:

(Kid A) #23528

Sanırım hipnotize oldum.