Muhit Kıraathanesi ☕

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #23529

Sol üstteki lamba bir yanıp bir sönüyor, Stranger Things 2. Sezonunu canlı canlı yaşıyorum hakkınızı helal edin.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #23530

Muhitin sapığı ekini kaldırdım,böylesi daha iyi sanırım, ama sanki orası bir boş kaldı, öneri alalım…! :grinning:

(Geek Velet) #23531

Bence Işıl’ı da kaldırabilirsin Işıl Abla.

(Taylor Swift Fanboi) #23532

Elinde muhit dedikodusu olan varsa özelden paslasın, aşırı canım sıkılıyor. İtiraf başlığındaki postlarla biraz eğlenir gibi oldum ama yetmedi.

(Geek Velet) #23533

Geekyapar Oyun grubuna girebilmek kolay mı, başvuru yaptım da???

(Umur) #23534

Sorulara verdiğin cevaplar doğruysa alırlar çok bekletmeden.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #23535

İndeterminizmin kanıtı o grup. Tamamen rastgele bir şekilde reddedilebiliyormuş katılım başvurun.

(Geek Velet) #23536

Pubg+Wattpad sorusunu izleme fırsatı bulamadığımdan yanıtlayamadım.

(Geek Velet) #23537

Muhit Doğruluk mu Cesaret mi? başlığı da açılsın o zaman.:rofl:

(Taylor Swift Fanboi) #23538

Ah Ege’cim öyle masumsun ki…

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #23539

Politik görüş olarak nerede olduğunuzu söyleyen bir test buldum. Ben Sol Liberal (Sosyal Liberal) çıktım. Özgür serbest ekonomiye daha karşı olsamda hemen hemen doğru sayılır.

Edit: Sosyal liberalizm şöyle

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #23540

Hey ne yapacağımızı buldum şişe çevirmece oynayalım evet yanlış duymadınız ŞİŞE ÇEVİRMECE oynayalım. Ege ‘‘döndürüyorum’’ yazınca yoruma ilk beğeniyi atan kişi soru sorma hakkı elde etsin ikinci beğeniyi atan kişiye de soru sorulsun nasıl fikir ama?

(Emir) #23541

Yalnız @Gizem daha iyi troll keh keh keh. Bu canı sıkılan insan hareketini de yaptığıma göre misyonum bitmiştir.

(Gizem) #23542

5 dk önce ersin’i sinir etmek için senin daha iyi troll olduğunu söylemeyi planlıyordum. Garip bir rastlantı

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #23543

Ben de şu fanboi ,fangörlü çantasına uyayım dedim

(•) #23544

Zaten öyle :blush: -EmirTürkileri aka Jr Troll

(Emir) #23545

Öyle değil, bilmediğim bir şey söyle :yum:

(Alfie Solomons) #23546

Benim de tahmin ettiğim gibi çıktı.

(öğnkü) #23547

Bu kimin ayıbı ya

“Yaş 15! 15, 15 15 !”

Troll yaşı 12’ye düşmüş yetkililer nerede?

Ben aklıma mesaj gelmeyince profesyonel bir ekiple çalışıyorum, 25 üstü layklarımın %80’ini o ekip attı.

No.

Insert any “mesaj silmek troll’lük mü üstad” joke here.

Herkese laf yetiştirmeye çalışırken 9 işte çalışan Flash’a bağladım, yoruldum ve de tükendim.

(Emir) #23548

Bulmuş yolunu, 5 kişiden alıntı yapıyor. Garanti 5 beğeni alcak, Müslüman çocuğu yer mi lan bu numaraları hıammına