Muhit Kıraathanesi ☕

(Gizem) #23549

(Alfie Solomons) #23550

image

(Paladin) #23551

Muhit’in troll’leri temsili

(Dipsomanik Kullanıcı) #23552

Trollüğe bu kadar özenmeyin lütfen. Bir şey soruyorum herkes komiklik yapıyor. Doğru düzgün muhabbet eden kalmadı.

(Paladin) #23553

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #23554

15 yaşında olmak suç mu kardeşim?Beni özel bir mapushaneye falan mı tıkçaksın? :rage:

(Taylor Swift Fanboi) #23555

Ekibin nickleri pasla

@kirik_kafa nerede ne sormuşsun da trollüğe vurulmuş? Delil getir delil.

(Dipsomanik Kullanıcı) #23556

Biraz eski bir konu olduğu için belli bir açıklama yapmayacağım. Sadece çok üstüme gelinmişti, küçümsenip örselenmiştim. Oysa ki basit bir soru sormuştum sadece :frowning:

(•) #23557

Çok merak ettim şu an

(Gobel) #23558

Allah aşkına söyle çatlarım.

(Dipsomanik Kullanıcı) #23559

Gruptan yazayım. Önemli bir şey olmadığı için utandım buradan yazmaya :smile: Ama ilk o zaman demiştim “Off herkes de ne komikmiş bu sitede ya” diye

Muhitin Twitter Arşivi :bird:
(Kaan ) #23560

Arkadaşlar, kuzenimin ingilizce performans ödevi tarzı bir şeysi varmış. Hallowenla ilgili bir kaç tane cümlenin İngilizce’ye çevrilmesi gerekiyor. Benim ingilizcem iyi sayılır ancak hata yapabilme potansiyelim de var. İngilizcesine güvenen bir muhitkar bana yardımcı olabilir mi?

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #23561

(Taylor Swift Fanboi) #23562

Yav senin dalga geçtiğin yazım yanlışı işte niye gizem veriyorsunuz.

(Alfie Solomons) #23563

At buraya ortaya karışık çevirelim. maksat kaos olsun

(•) #23564

Yok olm o değil.

(Emir) #23565

Yuhh be birader alındığı şeye bak. Ne küfürler yiyoruz, hala devam.

(Dipsomanik Kullanıcı) #23566

Unutmuştum bunu. Neden hatırlattın? :pensive:

(Taylor Swift Fanboi) #23567

Çünkü ben dalga geçemediğim için içimde kaldı. Belki tekrar gündem olur, ben de espiri yaparım dedim.

(Kaan ) #23568

Halloween dilimizde bilinen adıyla “Cadılar Bayramı” her yıl 31 Ekim tarihinde kutlanan son derece renkli ve eğlenceli bir bayramdır.

Cadılar Bayramı’nın bilinen en belirgin özelliği; havanın kararmasıyla birlikte sokakları dolduran kostümlü çocuklar ve gençlerdir.

Ellerinde renkli kovalarıyla kapı kapı gezerek şeker toplayan çocuklara şeker vermeyen büyüklerin evi yumurta yağmuruna tutulur.

Bu garip inanışa göre cinayete kurban gidenler, dünyadaki işlerini tamamlayamadan ölenler ya da hayatlarını günahkar olarak geçirenlerin ruhları her yıl 31 Ekim’de Dünya’yı ziyarete geliyor ve lanet saçıyorlarmış.