Muhit Kıraathanesi ☕

(Geek Velet) #23592

O troll değil, lakap olarak altta yazan şey için, sırf Viserys aşığı yazsın diye dedim.:slightly_smiling_face:

(Fransuva'nın Ayranı) #23593

Günaydın

(Dilay) #23594

Bugün de metrobüse binerken düşürülüyorduk çok şükür. Günaydın.

(Kuyuya düşmüş it) #23595

Bu soğukta ceketsiz yol çıktığını şimdi fark ettim. Günaydın demek isterdim ama dişlerimin arasından herhangi bir sözcük dökülmesi zor.

(Kürşad the Falcone) #23596

@GracedVirus121 Bu adamın attığı şu postun tetiklediği olaylar neticesinde

Can Bonomo twitch yayınında PUBG oynarken Wattpad kitabı okudu. Ben Can Sungur’dan bu berbat eserleri dinlemenin bağımlısı oldum. Hayat bazen çok tuhaf.
bkz: kelebek etkisi

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #23597

İse geç gelmenin keyfi başka yahu :slight_smile:

merhaba herkes :grin:

(Xάος) #23598

Saatlerce ateş içinde kıvrandığım bir gecenin sabahında herkese merhaba. Yüksek ateş ne lanet şeymiş, ayakta duramadığım gibi her tarafım da ağrıyor. Bugüne puanım yok çünkü böyle bir gün puanlanmayı hak etmiyor.

(Serkan of İzmir) #23599

Geçmiş olsun ://

(marko) #23600

Günaydın, güne kafamda şununla başladım. ABV Stevie T.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #23601

Geçmişler olsun kardeşim . Şimdi nasılsın_?

(Gizem) #23602

Yeni kitap alacağım önerir misiniz?

(Xάος) #23603

Tesekkur ederim, ateşim düştü ama hala ayakta bir süre durunca başım dönmeye başlıyor :frowning: iyi diyelim iyi olsun

(Salih Alp Gökçek ) #23604

Biraz önce kütüphaneye; saçlarının tamamı beyaz genç bir erkek, hemen arkasından da tek gözü olmayan genç bir kız girdi ve bu iki kişinin birbirleriyle hiçbir tanışıklığı yoktu. Hayatta her şey insanlar için, vaktiniz varken kıymetini bilin. Hayat; her musibetin başımıza gelebileceği kadar uzun, her şeyi yaşayamayacak kadar da kısa maalesef.

(Boş İnsan) #23605

Muhtemelen o çocukla o kız birbirlerini tanıyorlar ve az sonra bir patlamayla kütüphaneye giren uzaylı bir yaratığı durduracaklar. Bunun nereye gideceğini bilecek kadar çizgi roman okudum.

(Geek Velet) #23606

Geçmiş olsun…

(Kid A) #23607

Geçmiş olsun, şimdi daha iyisindir umarım.

(Salih Alp Gökçek ) #23608

Çok geçmiş olsun Mustafa, şimdi nasılsın, daha iyisindir inşallah?

(Xάος) #23609

@Ege_Topoyan @VivaLaVida @Fransuva
Çok teşekkür ederim, neredeyse tamamen iyileştim, biraz daha dinlenirsem bir şeyim kalmaz. Yarın sabah sınav var zaten, düzelmesem başım dertteydi :smile:

(Gizem) #23610

@eagle ne oldu palyaço gibi giyinen ucubelerle arayı mı düzelttin?

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #23611

Husumet hala devam ediyor