Muhit Kıraathanesi ☕

(Gizem) #29664

Haklısın muhitte tanıdığım birkaç İzmirli var hepsi ÇÖP

(Iron Man) #29665

Senin memleket Bağcılar değil miydi?

(alana) #29666

Lütfen yani…

(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #29667

Az önce başka bir sitede bir arkadaşa ile tartıştık olay şu : herkes internet de dizi yayınlama işine giriyor. Facebook, disney, Apple’i Netflix, HBO ,Hulu, youtube ve Amazon saten varlar yani bunlar bu gidişle kendilerini bitirecekler çünkü her insan hepsine para ödeyemez dedi. Apple’in Netflix almak istemesin de bahsetiği disney ve Hulu kesin birleşir’ler dedi. Bir noktada bunların yaptıkları içerikler bedava yapmaya mecbur kalacakların söyledi. Ben de ona ilk önce facebook büyük ihtimalle parasız yayın yapacağın söyledim daha sonra Netflix tek başına sektör de lider olmak istediğin Apple satın almasın mümkün olamayacağın söyledim. Sonra da disney’i kendi stream servisini de +18 yapımlara yer vermeyeceğini ve +18 yapımlara Hulu da yer vereceğin söyledim. Bunundan 15-20 yıl sonra kimsenin televizyon da bir şeyler izlemeyecek herkes bu stream servisi de izleyecek dedim. Bunun haricinde bu stream servisiler bir noktada bedava olayına kesin gideceklerini katıldığım söyledim. Sizce tartıştımız konular da haklımıyız? :slight_smile:

(Liquidman) #29669

Gizem’den gavat bunlar demesini bekliyordum ama iyi bari bugünkü İzmir gömmesini de çöp ile atlattık çok şükür

(Gizem) #29670

Niçin böyle bir şey yapayım güzel kardeşim. Ben öyle biri miyim?

(K) #29671

Gayet

(Liquidman) #29672

Ne kadar ağzı bozuk anancı bir haysiyetsiz olduğunu çoğumuz gördük

(Gizem) #29673

Şu an bana iftira atılıyor

(Kuyuya düşmüş it) #29674

Ben orayı kaçırdım galiba ama sen söylüyorsan kedin doğrudur.

(Gizem) #29675

Tarih 10.02.2018 bu sitede İzmirli görünümlü çorumludan linç yedim

(Liquidman) #29676

(Geek Velet) #29677

Acaba kim “Geek Gözlüğü bizi David’le Lynch etti.” esprisini yapacak.

(Geekiz ama ergeniz) #29679

Gönderi silmeeeeeeee artık!

(Gizem) #29680

Eee yeter karışmayın artık

(marko) #29681

Kılıçlar çekildi bu bir düello heyt.

(Liquidman) #29682

Kısa çöp uzun çöpten hakkın’ alacak harika sözmüş bu arada yeni anladım sembolizmin dibi

(Gizem) #29683

5 tane koyu akp’linin arasında bu videoyu açtım. Şu an zor durumdayım mutlu musun krdşm?

(Fransuva'nın Ayranı) #29684

Bence gayet mutludur şu an @solien

(marko) #29685

Koyu AKP’li nasıl oluyor Gizem kimlikte medeni hali kısmında AMPUL mü yazıyor?