Muhit Kıraathanesi ☕

( ◉) #29768

Hangi sektörde?

(Deviant) #29769

Muhit rozetlerini göster.

(•) #29771

Tableti işe alan şirketin de aklı yoktur aqm adamdaki rütbe hırsı Louis Bloom’da yok al sana Nightcrawler vol 2

(Deviant) #29772

@Tophsecret verdiği beğeniyi de geri almaya başlamış, kıyamet yakındır… Dikkatli olun.

(Ali) #29773

Asıl bu yüzden ise alınmalı. Adamda hırs var ve bu hırsla bir şeye ulaşmak için elinden geleni yapıyor.

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #29774

@tnrininlutfucomeback Siber güvenlik ve yazılım geliştirme. Genel olarak bilgisayar/yazılım sektörü yani.

@Neithan tavsiye için teşekkür ederim ama karşımdaki muhitkar çıkarsa nickimi söylemem yeterli olur bence :wink:

@evethearteyes güven oyu için teşekkürler ersin :sweat_smile:

@BayRodley teşekkürler, sanırım :sweat_smile: :smile:

(•) #29775

Onu işe alan müdür iki ay sonra gölün kenarında bulununca görürüz işi arslanım

(Emirhan) #29776

Rahat ol zaten senin ilk deneyimin olduğunu bilecekler. Neleri bildiğini, tecrübelerini, yeteneklerini tane tane anlat. Bilmediğin şey için asla yaparım, ederim gibi iddialı konuşma. Veya daha önce yaptığına dair yalan söyleme. Eninde sonunda ortaya çıkar. Öğrenmek için elinden geleni yapacağını söyle vs. Genel olarak dürüst ve saygılı ol yeterli.

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #29777

Çok teşekkür ederim :innocent:

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #29778

Can Sungur da beni engellemesin istemiştim o da engelledi iyi oldu.

( ◉) #29779

Bunu kutlamalıyız bence.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #29780

İşte buna katılıyorum. :slight_smile:

( ◉) #29781

O zaman…

(Ece) #29782

28 Şubat’ta Star’da Börü adlı dizi başlayacak. Bildiğim kadarıyla her bölümü birer saatlik 6 bölüm olacakmış. Tanıtımlarını izleyen var mı? Ne düşünüyorsunuz, nasıl olur?

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #29783

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #29784

Asker dizilerinden artık gına geldi normalde olsam fragmanına bile bakmazdım ama Alper Çağlar gibi rüştünü ispatlamış kaliteli bir yönetmen olduğu için ve fragmanlardan çok kaliteli bir yapım olacağı belli olduğu için izlemeyi düşünüyorum.

(Ece) #29785

Ben de fragmanları beğendim ve diğer gereksiz asker dizilerinin sonunu getirir diye umuyorum. Oyunculukta sıkıntı olmaz ise Türkiye standartlarının bayağı üzerinde olacak gibi duruyor.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #29786

Burası zaten kesin. Oyuncuların çoğu da göz önünde olmayan ama belli bir seviyenin üzerinde oyunculardan oluşuyor gördüğüm kadarıyla. Bir de Fetö, Ergenekon gibi konulara değinilecek gibi duruyor bunları fazla baymadan anlatırlarsa daha iyi olur dizi için.

( ◉) #29787

Abla devlet sırları içeren tespitlerine devam ediyor.
Kaçırmayın.

(Vefa Tanır Dilek) #29788

Konyalı bilim adamları tank üretmiş bir Konyalı olarak gurur duydum images