Muhit Kıraathanesi ☕

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #29789

beni asıl utandıran şey bu tartışmadan önce ilk önce adam defalarca kez eleştirip(o dönem baya psikolojik Sıkıntılarım vardi. ) daha sonra savunmaya başlayıp sonra da adamın facebook hesabından çöp kelimesin de hoşlanmadım söyledim. ben harbi gerizekaliyim. :confused:

(•) #29790

Boş ver be Oktay, Sungur’du zaten.

(Devrim) #29791

Şu an yurt interneti saniyede 10MB falan indiriyor cidden ağlayabilirim.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #29792

kendi kendim rezil etmeseydim boş verirdim ama kendi kendim rezil ettim. :confused:

(Cengiz) #29793

Gerçekten etli ekmekten sonra büyük bir sıçrama. Teşekkürler Konya, teşekkürler Türkiye.

( ◉) #29795

Acımasız Kocam mükemmel bir eser, sizi burada görmek hepimiz için onur verici.

Bu arada Ebru Hanım, Türkiye’deki yargı hepimizin malumu, bence davayı direkt AİHM’e götürün.

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #29796

Yarım saattir tekrar tekrar okuyorum hala bazı cümleleri anlamadım. Noktalamanın ve güzel Türkçe kullanmanın önemi büyük.

Kalbime iniyordu dostum ne yapıyorsun?

(Oneironaut) #29798

Bu fake değilse muhitin yeni event’i hayırlı olsun. Evren nasıl etkilenecek heyecanla bekliyorum.

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #29799

Hadi şenlik başlasın da accuk prim yapalım. Günlük primimi yapamadım hala.

( ◉) #29800

Yaşıtlarım Yüzüklerin Efendisi, Harry Potter falan okurken ben Acımasız Kocam’la büyüdüm. Şu an ne kadar mutlu olduğumu hayal dahi edemez kimse.

Bence arkadaşın cevabını beklemeyin, verin AİHM’e alsın cezasını, sürünsün. Bu arada kendinize ‘‘wattpad acemi yazarı’’ demeniz çok hoş, acemi değil en değerlilerdensiniz.

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #29801

Redditte ünlüler gelince ask me anything eventleri oluyor. Fırsattan istifade biz de mi yapsak :smile:

( ◉) #29802

Tablet sen bir numarasın.

Ebru Hanım razı olur mu ama? Bu kadar işinin arasında gelmiş buraya, hakkındaki iftiraları temize çıkartıyor, bir de bizim sorularımıza vakit bulabilir mi ki?
@Ebru_Aydinli Lütfen kabul edin.

(Umut) #29803

adc1c7864340d161df10643ea48a4c5cafebd272_hq

( ◉) #29806

Yok siz kendinizi küçük görmeyin. Emin olun Dostoyevski şuan yaşasa, Wattpad platformunda 1000 okuyucuya dahi erişemezdi. Wattpad sayesinde, sizin gibi yetenekleri keşfedebiliyoruz. Yakaladığınız büyük bir başarı. Ama tevazunuz takdire şayan.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #29807

Yani inanıyorum Wattçöp yazarları buraya gelip yapmaya başladı. :anguished:

(Kore ga... Steins Gate no sentaku da yo.) #29809

Felsefesini anlamamışızdır oktay, emek var emek :smile:

(Ali) #29810

Siz birçok çöpün arasından sıyrılmış bir yazarsınız. Kötü Çocuk, 5N1K gibi insan zekasına ağır hakaret eden eserler yerine sizin eseriniz gibi az hakaret eden eserler okunmalı. Teşekkürler böyle eserler sunduğunuz için.

(Kaan ) #29811

Türkçe’yi düzgün kullanmayarak beni rahatsız ediyorsunuz.

(Gizem) #29812

Lütfen Arkadaşlarebd77946-d307-4deb-8496-9ad024b29231

( ◉) #29813

Siz metanetinizi koruyun Ebru Hanım, zamanında biliyorsunuz Ernest Hemingway’de kitaplarından dolayı eleştiriye uğramıştı, sizin ne eksiğiniz var?

Sizin mutlu olmanıza, okurlarınızın ihtiyacı var.